Toyotakuski koulutti skodaurpoa

Poliisin mukaan asianomistaja pysäytti autonsa rampissa, jolloin hänen peräänsä ajaneesta tummasta Toyotasta nousi mies, joka käveli asianomistajan auton luokse.

– Toistaiseksi tuntematon mies oli noussut autosta ohitustilanteen jälkeen ja käynyt lyömässä Nelostieltä Lohikoskentien ramppiin nousseen henkilöauton kuljettajaa, poliisista kerrotaan.

Mahtoi skodailijalla alahuuli väpättää?

5

248

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sarkasmi.sakari

      Tässä esimerkki asiallisesta tiedonvälityksestä. On tärkeää antaa objektiivista tietoa Skodasta, menemättä henkilöön. Asioiden kertominen täysin asiapohjalta on mahdollista, kun kirjoittaja on empaattinen ja vilpitön, kuten aloittaja.

      Ja tämä on fakta.

    • Anarkiaa

      Valta taistelu alkanut kadulla, kumpi on parempi?

    • HänOnLahjakas

      Hän ahertaa jälleen aivottomien aloitusten ja omien vastauksiensa voimalla, kuten hänen tapansa on.
      Kiva, että olet varannut jälleen uuden nimimerkin muitten jatkoksi.

      • HänOletSinäSekava

        Täh siis kuka?


    • Näin.alahuulen.väpät

      Kyllä se alahuuli on väpättänyt skootistilla. Väpättäähän se silloinkin kun joku vaikka Mercedes CLK mallisella takaveto länsiautolla kyykyttää kaasua sairaan lailla polkevan skodakääkän helposti.

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6298
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      355
      5795
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      2783
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      107
      2218
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1908
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1754
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1633
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1300
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1197
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1098
    Aihe