Open Office jumittui.

Open Office 4.1.5 jumittui enkä osaa korjata sitä. Mitä tehdä?
4145
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Poista se ja asenna uudempi Libreoffice.

Äänestä
  • Poistin sen palautuksella ja sitten asensin Officen uudestaan ja toimii. Nuo trollit ovat ikäviä seuralaisia. Mulkosilmäisiä ehkä? Kokeilen seuraavalla kerralla LibreOfficea.

    Äänestä

  • apache1 kirjoitti:

    Poistin sen palautuksella ja sitten asensin Officen uudestaan ja toimii. Nuo trollit ovat ikäviä seuralaisia. Mulkosilmäisiä ehkä? Kokeilen seuraavalla kerralla LibreOfficea.

    Poista se windows, Ei Open Office jumittu, se on Windows joka jumittaa!

    Äänestä

Poista vaan kokonaan se windows.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


apache1 kirjoitti:

Open Office 4.1.5 jumittui enkä osaa korjata sitä. Mitä tehdä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu