Pattayalla oli kaarnavenetehtailija aijaten paperipusseja taivaalta, vaan ilmakitka-asiantuntijana ei hoksannut itse säätä.
Kaarnaveneitä sitten uiteltiin rantabulen vesilätäköissä.
Kysymys kuuluu, missä mahtoi Dille luurata ?
http://www.pattayamail.com/news/water-goddess-strikes-back-loy-krathong-234935
Kaarnaveneitä sitten uiteltiin rantabulen vesilätäköissä.
Kysymys kuuluu, missä mahtoi Dille luurata ?
http://www.pattayamail.com/news/water-goddess-strikes-back-loy-krathong-234935
Vastaukset 6
Vanhimmat
Etkö jo ole oppinut että 2010 on huuhaa internetvirtuoosi joka saa nautintoa esiintyen palstalla idioottina ja viisaana sekoillen itsenänsä ja vastustajanansa.
Imuroi kaiken internetistä, tiedot ja valokuvat rakentaen itsellensä internetelämää.
En yllättyisi lainkaan tiedosta että mies jolla on taparikollisia kavereina, poliisi kuunnellut puheluita, sekä luurankona pahoinpitelytuomiot, harrastaisi tätä matkailupalstamatkailuansa sellistään, kun ei ole vankilan ohjatussa toiminnassa.
Ei kukaan muu kuin linnakundi uhkaile internetissä huoneen lämmöllä.
Jokela ei ole vankimielisairaala.
Usein kundit posesta päästessään lähtee Pattayalle.
Koko ajan keskustelevat Pattayasta.
Pääsitkö lerppa taas posesta pois, onneksi pitivät iltaan asti, et ehdi kiljua hörppiä ja ehkäpä ensi yön , putkan sijaan saat viettää vihdoinkin alivuokralaiskämpässäsi.
Jumalattomia kelejä pattayalla.
Lerppaa Jumala on siunannut sydänvialla ja rouva Lerppaa skolioosilla. 4 seinän sisällä virittelee varashälyttimiään ja pelkää ulkomaailmaa bakteereineen. Skiguli ei ole jopotellut vuosikymmeniin ja siksi Lerppa katsookin koko lisääntymistoimituksen jumalattomaksi toiminnaksi, mutta miettii sitä 24 tuntia vuorokaudessa ja 365 päivää vuodessa Pattaya sivustolla. Siinä vasta terve mies.