Märätvaluunilkkoihin

sänkykinlätäköllä

Pissileikit kivaa,ei haittaa vaikka farkut,tai sänky kastuu.

1

1448

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Carine

      Haluan toisinaan pukeutua naiseksi. Vuosi sitten keväällä olin jälleen pukeutunut naisten vaatteisiin. Minulla oli allani Speedon kokouimapuku ja sukkahousut. Päälläni minulla oli musta hame, naisten korolliset saappaat ja pusero. Lopullisen silauksen naiseksi muuttumiseksi varmistin silikonisilla irtorinnoilla, meikillä ja peruukilla. Laiitautuessani join koko ajan runsaasti vettä. Kun olin pukeutunut, lähdin ulos kaupungille (eräässä etelä-suomalaisessa kaupungissa). Oli hyvin varhainen aamu, jolloin ei ollut vielä paljon ihmisiä liikkeellä. Kuljin katuja pitkin hörpäten aina välillä vettä pullosta ja katsellen samalla liikkeiden näyteikkunoiden antia. Samalla pissahätä yltyi yltymistään. En välittänyt siitä vaan jatkoin edelleen kävelyäni. Jossain vaiheessa tajusin, että nyt alkoi olla jo liian myöhäistä palata takaisin, jotta ehtisin ajoissa sisälle... Mitä olisin voinut tehdä siinä tilanteessa? En voinut kun jatkaa kävelyä. Jouduin vähän väliä pysähtymään ja oikein tosissani keskittymään siihen, että pystyisin pitämään pissan sisälläni vielä hetken. Askelleeni muuttuivat yhä lyhyemmiksi, sillä koko ajan pelkäsin, milloin en pystyisi enää pidättämään. Tulin sitten erään näyteikkunan luo. Seisoin jalat ristissä ja yritin käsilläni painaa, jottei virtsa karkaisi, mutta lorahtihan sitä hieman uimapukuuni ja sukkahousuihini. Ilmeisesti pissaa valui vielä niin vähän, että hameeni ainakin näytti säilyneen kuivana. Jatkoin kävelyä. Ajattelin, että jos pääsisin istumaan hetkeksi johonkin, hätäni voisi helpottua. Mutta miksi se olisi helpottunut, joinhan koko ajan lisää vettä pullosta, ja pissahätäni vain yltyi entistä suuremmaksi. Muutaman sadan metrin päässä oli suurehko korotettu alue, jonka sisäpuolelle jäi istutuksi ja jokunen puu. Menin istumaan tuolle reunakivetykselle ja join loput vedet pullostani. Hetkeksi paine tuntui ikään kuin helpottavan, kun istahdin. Ajattelinkin jo, että hetken istuttuani pääsen onnistuneesti kuivin jaloin takaisin. Minulla oli tyhjä pullo, ja päätin heittää sen muutaman metrin päässä olleeseen roskikseen. Aloin nousta varovasti ylös kiveltä, mutta se oli viimeinen pisara. Rakkoni ei kestänyt enää yhtään pidättelyä vaan se alkoi valua hillitsemättömösti. En ehtinyt edes siihen roskikselle vaan seisoin siinä n. metrin päässä kiveltä, jossa olin hetkeä aikaisemmin istunut, ja pissasin hameeseeni. Tällä kerralla suorastaan lorisin. Pissa valui uimapukuni, sukkahousujen ja hameeni läpi saappailleni ja niistä edelleen maahan. Alleni alkoi muodostua pieni lammikko. Ja nyt hameenikin oli selvästi kastunut. Tuntui valtavan hyvältä. Olin nyt alapäästäni märkä, jouduin siis kävelemään takaisin märässä hameessani ja saappaissani, joista kuului joka askeleella ”litsis”. Aamulla ei ollut kovin paljon ihmisiä, vain muutamia ihmisiä tuli vastaan, mutta ilmeisesti he eivät huomanneet mitään.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.

      Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse
      Maailman menoa
      68
      4490
    2. Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"

      Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky
      Maailman menoa
      105
      3749
    3. Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"

      Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä
      Maailman menoa
      111
      3377
    4. Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen

      Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.
      Maailman menoa
      28
      1931
    5. Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä

      Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575
      Maailman menoa
      69
      1911
    6. Mitä on tullut

      Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.
      Haapavesi
      87
      1185
    7. Harmi nainen kun

      olet niin elähtäneen näköinen. Miestä et koskaan löydä itelles. j
      Ikävä
      90
      939
    8. Minne pyydän sut?

      Jotta saan nähdä 🤨
      Ikävä
      55
      895
    9. Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle

      Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.
      Vantaa
      125
      892
    10. Mikä homma?

      https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä
      Saarijärvi
      25
      817
    Aihe