https://www.is.fi/autot/art-2000005899006.html
Toijotalla taas uusi korjauskampanja, ei koske Skodia.
Ei ihme, että koeajoltakin poistetaan kuskeja "jotka alastomia" ja "rukoilevat" navetassa Toijotan koeajon jälkeen.
Toijotilla taas uusi korjauskampanja vs. Skoda
7
191
Vastaukset
- Ihhaahaa
Onko vettä ovissa? Nykiikö DSG? Onko oktomurske syönyt hihnapyörät? Rallattaako jakoketju? Pääseekö alle neljän litran öljynlisäyksellä huoltoväliä? Ruosteisia sinkkikukkasiako nytkin paikkaat?
- paperikatotjäässä
Mielikuvitushorinoita. Toisin kuin Toijotan korjauskampanjat. Niitä riittää. Toijotan kippanat jonoon vaan ja kohti korjaamoita.
- skädäm_
miksei skoda sitten kutsu vapaaehtoisesti korjauksiin kun vain oikeuden kautta taistellessa? itselläni 2016 vuosimallin octavia ja noin 6 kuukauden välein pitää vaihdattaa väljistyneet alustan nivelet uusiin, eivät kuulu takuun alaisiin vikoihin koska ovat normaalia kulutusosia merkkihuollon mukaan. erittäin kalliita osia.
- tijjoooottaaat
Hihna luistaa. Toijotan kippanat vaan jonoon ja kohti korjaamoita vamos vamos
Tämä on palsta skodaa varten eikä toyotaa. Harmi että skodan tyyppivikoja ei saa samalla tapaa takuuna korjattua.
- Takuu
Hihna luistaa taas noilla kirjoittajilla pahasti. Kyllä takuuajan viat korjataan joka merkillä jos ei ole tahallaan särjetty..
- uusipoika
hei japsiautot hyppikää nyt on riemun raikkahin aika (muistakaa maksaa kassalla huolto muuten tulee pollarit perään hihihi)
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1034250
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.793493Putin lähti takki auki sotaan....
Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,773113SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.822566Suomalainen lähti ilman takkia sotaan
Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.52376Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.2112192Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!
”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a302101- 41890
- 95878
- 52796