Minkähän takia kuvittelet mies

Minun keskustelevan kanssasi?
17704
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Keskustelen palstalaisten kanssa....
En tiedä kenen kanssa juttelen vai juttelenko jonkun botin kanssa....
<3
:)

Äänestä

Iltaa! Olen pilannut elämäsi. Voitko antaa anteeksi ja mennä eteenpäin. Tulethan huomenna keskustelemaan kanssani niin voisin henkilökohtaisesti pyytää anteeksi. Pyydän, että tulet. Minulla on paska olo.

Äänestä

Eihän täällä tiedä kenen kanssa keskustelee. Ja pieni kuvittelu voi sekin piristää päivää. Onko se nyt niin vaarallista.

Äänestä
  • On.

    Äänestä

Jotta mä voisin puhua sut pökerryksiin käsivarsilleni ja ottaa sen jälkeen lämpöisään syleilyyni.

Äänestä

Hyvä kysymys mut en usko vastauksen selviävän kun ei voi tietää varmaksi keskustelevansa sun/hänen kanssa. Ulkokuori varmaan ainoo joka siinä ajassa ois ehtinyt kiinnostuttaa. Sillä tasolla mua ei kuitenkaan täältä saa jos täällä ois ihan pakko joku neuvottelu käydä.

Äänestä

Koska mun aloitukset stimuloi sun aivonystyröitä etkä voi olla keskustelematta?

Äänestä
  • Puhu vaa keskenäs idiootti! Sun älyvapaat jutut ei kiinnosta ketään!

    Äänestä

  • Se on varmaan about kaksisataa kommenttia ja yksinpuhelua tuolta suursankarilta päivässä. Aloituksia ja yksinhöpinää päivästä toiseen

    Äänestä

Kuvittelenko?

Äänestä

Jotenkin vain sinun mietteesi osuvat omaan tilanteeseen ja ajankohtaan sopivasti yhteen.

Äänestä

Koska mä voin.

Äänestä

Hyvin nämä anonyymit viestit menevät oikeaan kohteeseen... No, saahan siinä purkaa pahaa oloansa...

Äänestä

Haluaisin taas olla iloinen mie, iloinen me, kaveri

Äänestä

Kuka tässä muukaan kuvittelee kuin sinä itse ja vähän vielä liikaakin itsestään?

Äänestä
  • Siinäpä mukava kommentti.

    Äänestä

Sisimmässään pidän mieleisistä asioista ja en tiedä onko tämä jonkinlainen haave, jonka olen mielikuvissani luonut tuomaan hyvää mieltä ankeuden keskellä arkeeni "piristäjä"? Näin ajateltuani myös en tule loukatuksi toisen puolelta, jos olenkin aivan väärässä? Kun kaikki jääkin vain omiin kuvitelmiini.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aäsödk kirjoitti:

Minun keskustelevan kanssasi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu