Käsiin varoittelee poliisi lasten vanhemmat ovat raivoissaan kun tulee jatkuvasti ilmi ulkomaalaisten tekemistä raiskauksista on vain ajan kysymys mitä tapahtuu kun raiskaaja saadaan kiinni ennen poliisia.
Vastaukset 7
- paikannuslaite
Olisiko sittenkin asialisempaa ottaa 10 vuotiaat tytöt huostaan sossu tanttojen toimesta,koska oululaiset vanhemmat eivät tiedä missä nämä lapset viettävät aikaansa.Toinen vaihtoehto tietenkin olisi koiran tutkapanta,mutta siinä on se ongelma että silläkin voi huijata.
- ötzaleet-sirutettava
Turvis-ötzaleet on sirutettava että poliisi on koko ajan niiden kannoilla 24 h vuorokaudessa 365 pv vuodessa
- paikannuslaite
No,näissä raiskaustapauksissa turvikset olivat kotonaan,jonne nämä alaikäiset tulivat jostakin ihmeen syystä.Empä usko että alunperinkään oli tarkoitus leikkiä Barbeilla.Miksi poliisit olisivat näitä seuranneet,eikö alaikäisten kaitseminen olisi ollut asiallisempaa
- Kommarimari
Jokainen matu on sirutettava niin tiedetään missä nämä elukat liikkuvat ja panta kaulaan naisille myöskin tämä järjetön raiskaaminen on loputtava katupartioita lisää itsepuolustuskurssit saatava ilmaiseksi ja enneenkaikki opettaa lapsille että matut ovat raiskaajia.
- paikannuslaite
Mitä ihmettä katupartiot auttaa?. Sillä raiskaukset on tehty yksityisasunnoissa ja jos Oldinit tunkeutuu asuntontoon ne saa itsensä suojelemiseksi vaikka ampua.
- Oulu.natseja.vastaan
Hyvä Oulun poliisi! Pitäkää öyhöttävät natsit aisoissa!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Puukotus Kajaanissa
Kuka puukotti ja ketä? https://yle.fi/a/74-20247765 Vähemmän yllättäen päihteet mainittu491155- 16805
- 63725
- 68722
- 47694
Nainen, tässä olen kahden vaiheilla
Toinen pitäisi valita ja kummassakin on hyvät ja huonot puolensa. Toinen olisi sellainen pysyvä mutta työläs. Toinen taa69678Hyvä on sitten, jos et sitä s*ksiä halua kanssani.
Rakastetaan vaan toisiamme, voin käydä muualla tyydyttämässä fyysisenpuolen tarpeet. Puhumalla tämäkin olisi selvinnyt.131615Suloinen ja herkkä
Toiset huomioiva, räväkkä, yllättävä. Ei sellaisesta voi olla pitämättä.31575Humalassa autolla ajo.
Tuhti humala hyydytti kuljettajan Suomussalmella -sammui rattiin ,uutisoi Ylä-Kainuu.9530Minä muistan
Minä muistan sinut nauravana. Sellaisena, joka sai tavallisenkin hetken tuntumaan vähän kevyemmältä, kuin huoneeseen ol45508Tiesitkö? Jorma Uotisen EX-rakas on Helena Lindgren - Nämä ovat välit nyt: "Me ollaan..."
Jorma Uotinen ja Helena Lindgren olivat avoliitossa v. 1982-1999. Pariskunta oli aikansa näyttävä julkkispari, missä i8490Hyvää yötä hurmuri
Iltaa haaveeni! Kauniita unia😘 Jospa me vielä nähtäis ja juteltais, suukoteltais ja halittais, siliteltäis ja hyväiltä24463- 4462
Jäljitelmä Birginit
Ei jumaleisson, Jeffin vaimo kertoo et nää Hermesit olikin jäljitelmiä ja timangit labrarääsää. Anna mun kaikki kestää �104459Pitäisikö seksille asettaa huvivero?
(ja jos hankkisi todistuksen sen harrastamisesta velvollisuudesta tai lisääntymistarkoituksessa, saisi siitä vapautuksen113434Olet pelottava ilme vakavana
Sitä alkaa ajatella äkkiä kaikenlaista. Synkkiäkin juttuja. Kai tässä oma mielikuvitus kun laukkaa. 🤔😳26417- 13410
- 33398
- 30385
- 33381