Sekaantuu ja yrittää pilata koko mun elämän, et tämä vaan tiedoksi jos ihmettelet joitain juttuja....
Aina vaan katkera exä
Seonihansekopää
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Tiedän kokemuksesta.
AHaaaaahh🤣
Vonksin. Ainoa terve persoonani on tiedät kuka. Arvostatko terveyttä?
Kenelles tämän viestin tarkoitat?Mistä exäsi?nainen vai mies?
et oikein osannu hoitaa asioitasi kuntoon exän kanssa vaan suljit vain hänet pois käsittelemättä juttuja..
sen minkä taakse jättää sen edestä löytää eikö niin..?
Porsaita äidin oomme kaikki
niin aloittaja joka olettaa suoralta kädeltä jonkun tietävän kuka aloituksen on kirjoittanut ja kirjoittelee muulloinkin milloin mitäkin, eikä vastaajissa sen kummempaa kehuttavaa. kauanko te ootte olleet täällä kun tajunta ja ymmärrys on noin heikenneet.
Tänne on turha tulla ruikuttamaan exän kamaluutta ja omaa surkeutta, ne asiat hoidellaan ihan muualla ja toisekseen kukaan täällä ei tunnista sinua eikä kukaan tiedä mihin juttuihin viittaat.
Koittakaa hyvät ihmiset saada edes pientä tolkkua päähänne ja ymmärrystä että täällä ollaan anonyymien ihmisten kesken eikä tekstisi pohjalta kenelläkään ole aavistustakaan siitä kuka olet.
Antakaa nyt niiden eksien olla.
Vanhapiika pääsi vihdoin naimisiin jee päälle 40v. Leikkii äitiä toisen naisen lapsille. Lutkuttaa nyt miehen munaa ja laulaa halleluujaa i Jesu namn svenska lovsånger.