Seksilelufirma on tehnyt tutkimuksen ja se valehtelee vallan muuta. Eli ei valehtele.
"NÄMÄ OVAT PARHAAT JOULULAULUT SEKSIN HARRASTAMISEEN!
22.12.2018 12:41
Joululauluja on kiva lauleskella vaikka koko perheen voimin, mutta monen tunnetun joululaulun sanoitukset ovat itse asiassa hieman tuhmat. Seksileluvalmistaja Lovehoney haastatteli asiakkaitaan siitä, mitkä joululaulut sopivat parhaiten seksin harrastamiseen.
Eartha Kittin Santa Baby on Ison-Britannian makuuhuoneiden suosituin joululaulu. Sen tahtiin seksiä harrastaa tänä jouluna kyselyn mukaan yli 4500 ihmistä. Kakkossijalle tuli Mariah Careyn All I Want For Christmas Is You. Vastaajista vajaa viidennes myönsi laittavansa kappaleen soimaan hypätessään jouluna vällyjen väliin. Suomalaisille hieman tuntemattomampi kappale, The Poguesin ja Kirsty MacCollin surumielinen Fairytale of New York sai niin ikään paljon ääniä. Top viiteen mahtuivat myös Dean Martinin Baby, It's Cold Outside ja Whamin jouluhitti Last Christmas.
– Me kaikki rakastamme joululauluja ja on hienoa nähdä, että listamme kärjessä komeili Santa Babyn kaltainen todellinen klassikko, kommentoi LoveHoneyn edustaja tuloksia.
Muita makuuhuoneeseen sopivia joululauluja olivat kyselyn perustella myös Chris Rean Driving Home For Christmas ja Michael Bublén It's Beginning To Look A Lot Like Christmas. Wizzardin I Wish It Could Be Christmas Every Day tuli kahdeksannelle sijalle. Kymmenen suosituimman kappaleen joukkoon ylsivät myös perinteisemmät joulubiisit, Bing Crosbyn Let It Snow by ja Brenda Leen esittämä Rockin' Around The Christmas Tree."
Joulunako ei harrasteta seksiä?
11
<50
Vastaukset 11
- Viatonsivullinen
Tää on kaunis kappale ja video on hurjan jouluinen. En ole koskaan ajatellut että seksissä pitäisi jotain musiikkia olla, eiks o kivaa muutenkin. ☺️
https://youtu.be/DDt3u2Ev1cI- Viatonsivullinen
Sorry! Ei ollut tarkoitus tulla ali-ikäisiin. 😲
- Luomut-luomuina
Kyllä sinä kelpaat sellaisena kuin olet, sanoo sanan lause.
Juu ei, ei musiikkia pilaamaan tunnelmaa.
- NastaHammas
En ole kyllä koskaan (edes jouluna) harrastanut seksiä musiikin tahdissa. Sopiva kappale tähän voisi olla: "All I want for christmas is my two front teeth".
- sellaistavaan
Mihin siinä leluja tarvitaan?
- suosittelen
Musiikki on hyvä taustalla, kun ollaan jouluna anoppilassa ja seinien läpi voi rakastelun äänet kuulua. Suosittelen lattialla rakastelua, nainen ratsastaen, ei tule sängyn kitinöitä eikä pääty pauku tahtiin.
- On-se-Martta
Pitäisköhän kokeilla vaikka Sex Pistolsia tai black Sabbathia emännän halujen herättelyyn. Olen kyllä pyytänyt, että laittais minut kierrätykseen mutta ei syty siihenkään. Tarttee fundeerata vähän radikaalimpia keinoja.
- Mieti-tarkkaan
"""Pitäisköhän kokeilla vaikka Sex Pistolsia tai black Sabbathia emännän halujen herättelyyn. Olen kyllä pyytänyt, että laittais minut kierrätykseen mutta ei syty siihenkään. Tarttee fundeerata vähän radikaalimpia keinoja."""
Sinulla täytyy olla risulehmän (lainaus) hermot. Kyllä se on tuollainen emäntä joka pitää laittaa kierrätykseen ja ottaa sytykkäämpi tilalle.
Niin olen itsekin toiminut elämän tulilangalla, muutaman kerran, ja saanut elää suht onnellisen ja tasapainoisen matkan, joka jatkuu yhä.....
Puute ei kuulu mihinkään parisuhteeseen!
- henrjii
Juisen sika käy hyvin https://www.youtube.com/watch?v=cHTDwLCA5GA&start_radio=1&list=RDcHTDwLCA5GA
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Naiset ymmärtävät ettei talous lähde nousuun
Miten paljon järjellisempi olento nainen onkaan kuin tilastollisestikin paremmin tienaava mies. Kun kaikkialla puskuroid135855En jaksa
Enää pelleillä ja paljastan J naisen nimen. Se on Jonna ja hän ei koskaan, edes luultavasti ollut täällä. Silti piene43619Minkälainen nainen
Minkälainen kaipaamasi nainen on luonteeltaan? Kaikki hassun hauskat antava ja helppo on sallittuja, jos poikien on kovi21568Kissa eli kivuissa useita viikkoja
Ei vienyt lääkäriin vaikka kissa parka maukui ja moni seuraajakin (minäkin) näin että kissa on sairas.110533Jos meillä olisi yhteinen koti
Niin haittaisiko sinua pitää se vähä tavaraisena? Ajattelin tänään että jos joskus asuttaisiin yhdessä ja haluaisit pal50525- 36522
- 46471
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et33461Martinan mauton tyyli
Voi hyvää päivää 🤣 nyt ollaan oltu Muhiksen kanssa Kultareservin avajaisissa suorat housut jalassa ja 500€ korsetti pää119442Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni22407