Raahen paikkeilta miestä joka kaipaisi miehen seuraa runkkujen merkeissä? Itse vanhempi ukkomies ja kiinnostaisi yhdessä seisotella vaikka pornoa tai vaimojen asuja katsellen.
Bi-miestä? Raahe
13
976
Vastaukset
- Um44
Moi.
Olisikin mahdollista. Vaimojen asut olis herkku nuuhkia.
Aina vain feikkejä ja niitä jotka peruu viime hetkellä. - Tuoksut
Missähän voisi nähdä pöksyjen kera? Muutkin asut kyllä kiinnostaa. Ukm 59.
- perusgeimän
Mistähän löytyisi mies joka työntäisi esim. lyijykynän terskani kärjestä sisään pitäen samalla naisen alushousuja päässään, niin että niissä roikkuisi tupakkiaski silleen puoliksi eli vähän viettelevästi auki?
- Anonyymi
Kun olet käymässä Oulussa, voisimme tavata. Minäkin pidän vaimon pikkareita, voitais katsella ja jutella...kiihottais. olen vanhempi ukm.
- Anonyymi
Hei tällä olis 33v bi kyllä mä olisin valmiina että runkkata yhdessä ja hyväillä myös katsoa porno
- Anonyymi
Moi. Oulusta vnhempi ukm samoja ajatuksia. Käytän joskus vaimon alusasuja ne kiihottaa. Olis mahtava tavata samanlaisista tykkääviä miehiä. lähellä oot.
- Anonyymi
Olispa kiva näin jo kesänkynnyksellä tavata. Minä käytän vaimon pieniä pikkareita, ne kiihottaa kovasti. Nyt vois jossakin luonnossa tavata. kerro paikka niin tulen sinne. Nautitaan yhdessä.
- Anonyymi
Ouluntullissa voitais ekaksi tavata, minäkin käytän vaimon pieniä pikkareita olis kiihottava näyttää ja katsella.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ouluntullissa voitais ekaksi tavata, minäkin käytän vaimon pieniä pikkareita olis kiihottava näyttää ja katsella.
Sunnuntai aamuna, ennen 10, voitaisiin tavata. Laitan vaimon pikkarit ja ohuet kesähousut. voitaisiin olla lähekkäin ja hiplata.
- Anonyymi
Täällä yks Bö- mies
- Anonyymi
Tämä keskustelu kertoo bi ukm uskollisuudesta.
- Anonyymi
Kylmät ilmay alkaa näin syksyllä ja talvikin väistämättä tulee. Voisit tulla käymään Oulussa uimahallissa. Voitais ainakin jutella mukavia ja jos hyvä tuuri sattuu, ollaan kahdestaan saunassa, voidaan kosketellakkin.
Kyllä se kotiolot voittaa.
Vesivoimisteluakin vois harrastaa, tulis kaksi asiaa hoidettua samalla kertaa.
käyn usein uimahallissa - Anonyymi
”Yli 50-vuotiaita ei tänne kannata palkata”, sanoi toimitusjohtaja, ja se paljastaa homojen elämän rakkauden.
Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi1968357Perussuomalaisten Jani Mäkelä ihailee suunnattomasti Maduroa
Janin mukaan Suomen hallituksen pitäisi tuomita diktaattorin ja huumelordin tuominen oikeuden eteen.276074Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä1695719Persuilla paniikki, kun diktaattorit yksi kerrallaan kaatuvat
Hallapersut halusivat sivarineidostaan sotilasjuntan komentajan Suomeen, jotta persuaatteen mukaiset puhdistukset olisi153497Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y822967- 2912640
Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu1782539Yhdysvaltain hyökkäys Venezuelaan on YK:n peruskirjan mukaan laiton hyökkäyssota
Oman sävynsä tähän tuo vielä se, että hyökkäys kohdistettiin nimenomaan valtiojohtoa vastaan. Toki, kun tavoitteena on v6182380Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont922209Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään191423