Joku äitinpoika pallomaha harrastaa aijaa -kuvien jakoa täällä mutta itse kuvat on varastettu muilta.
Reppana pullistelee olevansa Thaimaassa vaikkka on joku kaupungin vuokra-asunnossa makaava työtön kaljanjuoja häviäjä,
Kaikki mitä netissä on. on totta eikö niin aijaa-mies?
Reppana pullistelee olevansa Thaimaassa vaikkka on joku kaupungin vuokra-asunnossa makaava työtön kaljanjuoja häviäjä,
Kaikki mitä netissä on. on totta eikö niin aijaa-mies?
Vastaukset 31
Vanhimmat
Sensei hermostui täysin kun hänen eilinen perhematkalla otettu kuvansa olikin ikivanha nettikopio. Siitä ei olisi saanut senseille huomauttaa.
https://aijaa.com/C3hBVG
Suurenna kuittia niin näet päivän ja kellonajan. Ainahan sä voit koittaa väärentää sen kuksasi johonkin maisemaan jos se saa sinut itsesi uskomaan että kuvan jälkeen olet Thaimaassa.
Täällä otetaan jo vähän urheilujuomaa ennen turnajaisia.
Jepjep poju
https://aijaa.com/NBeNzu
En väitä edelleenkään että et ole täällä, vaan väitän että 2010 ei asu.
Leidipoi kalja kourassa.
Ennen vai jälkeen kontallaolon?
Ihan vain esimerkkinä laitoin että bablaagagaa 2010-44-Laiffi-Vili vääntää täällä yötä päivää.
Kun kerran väittää mun kuvat olevan väärennettyjä ja facesta imuroituja kykenemättä antamaan edes facen linkkitietoja niin jatkakoon poju haave-elämäänsä, mutta vastinetta pukkaa.
Lapsellinen tyyppi.........valtakunnaliisen rakennusliikkeen työpäällikkö.
laitahan poju facenlinkki josta kuva löytyy, muuten juttusi on yhtä tyhjän kanssa, reppana
Toisella kotimaisella nimimerkillä kyselet facelinkkejä. Menee kohta taas lerpoilla kuksat ja nimet sekaisin kuten aina kännissä. Mene facebookiin, kirjoita hauksi Chiang Mai, valitse kuvat, valitse kaikki kuvat ja siellä se on Thanitha nimisen naisen ottamana kesäkuussa 2017.
Kuva on mukana kollaasissa, joten suoraa linkkiä siihen ei ole vaan linkki johtaa niihin kaikkiin kuviin. Sen takia sen resoluutio on niin alhainen koska sensei on kopioinut sen kollaasista ja luuli ettei jää kiinni.
No nyt persläpilerppa suuttui taas, kun jäi valeesta kiinni, piti oikein kahdella nimimerkillä vastata!!!
Meinaatko että hän on valeasumassa siinä Talayssa jossa olen käynyt kylässä hänen luonaan viitisen kertaa sekoboltsi? Aika hyvin on sitten lavastanut ja kummasti myös hänen naisellaan on fyysinen upea olemus vaikka arvailet Tinder kuvaksi häntä.
Kyllä väitän haaveasumiseksi, kyllä väitän.
Mulle on yhdentekevää kenen luona kerrot käyneesi kylässä.
Katsos kun asiat ei todeksi muutu eikä varsinkaan uskottaviksi Laiffi-Vili bablalla, eikä sun nuoleskelullas.
Hullu sä oot, funtsi nyt vähän ja koita yhdistää väittämäsi ammattis ja käytökses edes pienellä synkronoinnilla.
Laitappas vielä tarkka nimi, noita Thanitha on aika pino...
Kuvittele mitä kuvittelet. Minä olen todistanut tällä ja edellisillä lomilla olevani Thaimaassa ja siellä missä sanon. Sinä et ole todistanut koskaan yhtään mitään muuta kuin että olet valehtelija, kuva ja nimimerkkivaras Suomessa. Nyt ja aina.
Jos nämä kirjoituksesi lukisi joku psykiatrian ammattilainen, niin veikkaan että se palauttaisi sut suoraan suljetulle.
Aivan oikein......kuvittele mitä kuvittelet.......kiitos samoin.
En ole väittänyt että et olisi kausilomailija.
Mitä koet minun valehtelevan ja mitä en, on täysin merkityksöten seikka, minä koulutan sinua ja "ryhmääsi" homottelusta, huorittelusta ja idioottimaisesta käytöksestä lopputuloksena sinultakin edällä oleva kirjoitus tuhannen muun joukossa.
Olisi toki luettavaa psykiatreilla hieman sinunkin kirjoituksiasi esimerkiksi lomanvietostasi sisällöllään banaanikirjoitukset ja auton kojelautakuvat, puhumattakaan että makaat keittiön lattialla ottaen tyttösi pepusta kuvia kertoen olevasi valtakunnallisen rakennusliikkeen työpäällikkö.
Jatka nyt poju lomaasi vähän normaalimmin ja rauhoitu.
Niin ja muista että hallitsen ajatuksiasi 24/7 !!!
Khiai
Khiai on sensein ponnistushuuto kun sensei on ummella ja pungertaa kakkapaskaa laitoksen invavessassa mopolehti kourassa. Verenpaine on koholla ja silmistä katkeilee verisuonia synnytystuskien aikana. Kun työ on valmis niin hoitaja tulee paikalle katsomaan sensein "lasta" ja toteaa: "Onneksi olkoon, saitte Numballin"
Lerpanpäivä on aloitettu, aloittajana SenseiNumBallilerppa, joka muiden valheidensa lisäksi varastelee kuvia netistä, aijaten niitä tänne...
Ketjun aloittaja ei voi tarkoittaa ketään muuta, kuin SenseiNumBallilerppaa, koska muita vastaavia ei löydy...
Niin unohtui mainita tuo itse itsensä nimittäminen lento kapteeniksi...
Sellaisia harhoja tämä hänen ikuinen palstalla olonsa aivoihin tekee, jopa sossun tuilla elävälle mijoonamies SenseiBalliNumbalerpalle...
Kovin on pattayaboyssin tasoista kirjoittelua, todella reppana.
Kas, itse itseoppinut ja nimittänyt lento kapteeni lerppa, astui toisella usein käyttämällään nimellä areenalle valehtelemaan päivittäiseen tapaansa!
Sensei onko vaimosi todella huora niinkuin moni kertoo.
Mun muija Suk Mii on ihan tavallinen thaimaalainen hammaslääkäri jolla on vastaanotto Special oral services klinikalla Chiang Main tyttökadulla siinä Paraisten Nesteen vieressä.
Oma muijas imee sahtia Lammilla senkin epäilevä Tuomas!!!
Laita kuva kuksasta.
mulla on resut paljon kuvia koelennoiltani... yhdessä kuvassa lennän tikka kosken yläpuolella miltei tuuman korkeudessa... postitan sen kuvan sitten tänne ja olen valmis tapaamiseen kolmen sepän patsaalla, jahka nimimerkit lerpanpäivä, lerpanlaiffi, vili, 44x ja 2010 seisovat päällään saman päivän Bangkok postin päällä ja esittelevät vaimojensa passit, hammasharjat, lentoliput ja asuin sekä avioliittotodistukset. ei taida onnistua...? resut... arvasin ettei onnistu. No sittenpä ette näe mun lentokuvia ettekä tapaa mua kolmen sepän patsaalla, jossa käyn röökillä salaa aina kun olen Jorvissa leikeltävänä... resut.
sensei, laita kuvia vanhoista thaipasseista.
Sensitiiviltä kyseltiin joskus kovasti että miksei ota kuvaa upeista moottoripyöristään. Sensei laittoi siihen sitten suomalaisen Nettimoton ilmoituksen linkin tänne ja sanoi että "tuon Indianan ostin . Se kiilteli siinä liikkeen pihalla niin kävin koeajamassa ja tehtiin kaupat"
Harmi vaan että Espoossa oli tuolloin 8 astetta pakkasta ja lumi maassa, mutta sensein Indian oli työnnetty pihalle kiiltämään ja senseille laitettiin siihen varmaan talvirenkaat ja vakauslaitteisto ennen laitteen lennättämistä Chiang Maihin.
Toinen ongelma oli että kyseinen pyörä oli edelleen myymättä ja edellisellä omistajalla.
Tähän sensei totesi että se on samanlainen muttei tuo.
Tuo oli vastaava moka kuin Numballin keskiyön hotelliaamiaiset Las Vegasissa ja tanssiaiset suljetussa lähetystössä.
On se niin vekkuli satusetä tuo ajovakaus-vastaohjausmies suoraan moottoriurheilun ja matkailun huipulta.
numeropallin mukaan 500 euron setelit eivät kelpaa thaimaan rahanvaihtopisteissä. Näin kertoi aikoinaan..
No mutta jos numpallin mukaan palmutkin syntyy täyskasvuisina ja rantahiekka vähenee mitä enemmän sitä lisää niin tottakai viissataset lopettaa myös kelpoisuutensa. Numpalilla on paljon sisäpiiritietoa ja se tulee hänen ikkunasta piiristään johon kuuluu hän itse.
Käsittämättömän sairasta että joku viitsii jauhaa kaikenmailman toisten sanomisia yhdistäen kaikki yhden henkilön sanomiksi, tämäkö todella on Pattayan matkailijoiden mielenkiinto ja ajanviettoa, vai yhden sairaan avunhuuto kohtalolleen.
Tervehdy lerppa ja ole ylpeä, sinusta he kirjoittavat!
Minä=sinä=hän=me=te=he=PAPUKAIJA=Lerpanlaiffi=MeKaikki.
Ole 2010-44 ylpeä ryhmästäsi, HE edustavat johtamaasi ryhmää.
ekp on vetänyt markkinoilta 500 euron setelit vuonna 2016.. niitä on vielä markkinoilla jonkin verran mutta ei vaihdeta euroopan ulkopuolella, ja euroopassakin ainoastaan pankit vaihtavat setelin 100 ja 200 euron seteleiksi, muutamassa vuodessa ne poistuu kokonaan.
Ison rakennuskonsernin isolla työpäälliköllä ei ole kun viissatasia.