Ilebaarin rumat ja vanhat ämmät

Tietääkö kukaan miksei sinne saada mitään parempia akkoja?

Ei oikein eläkeläiset ryppymahaiset eukot kiinnosta.
13<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

suomalaisille ö-luokan miehille ihan hyviä. muille ei kelpaa

1Äänestä

Kolmessa promillessa kelpaa ämmä kun ämmä. Ilebaarilaiset harvemmin alle kolmen promillen ovat.

Ryppyiset Isaanin 60vmissit menee suomalaisille pallomahajunteille jotka ei naista saa kun Pattayalla, tosta noin vaan. Kaikki tietää tasonsa.

1Äänestä

Pattayaboyssille kelpaa vanhempikin tavara, kunhan on tarjouksessa.

1Äänestä

Siihen nähden on jännää että lerppa on naimisissa vanhan thaimaalaisen naisen kanssa ja haukkuu vanhoja thaimaalaisia naisia.
Auta armias kun joku sanoo jotakin ikävää suominaisesta niin lerppa on niskakarvat pystyssä. Ei saa sanoa lihavaksikaan suominaista tai lerppa saa hepulin. Thaita hän jaksaa aina mollata.

Tästä voidaan päätellä että lerppa on lihava suomalainen nainen.

1Äänestä

Millähän ilveellä kusiseen suomiräkälään jossa käy vain suomalaisia porsaita, saataisiin mitään laadukkaita ämmiä huoraamaan?

1Äänestä
  • Varmaan sinne tarvittaisiin paikalle kaltaisesi varakas kaunopuheinen adonis, houkuttelemaan ihmiskunnan parhaat daamit paikalle upealla siluetillaan ja valloittavalla olemuksellaan. Mutta et taida ehtiä sinne paikan päälle pelastamaan tilannetta, koska sinulla on täällä keskustelupalstalla erittäin tärkeä tehtävä. Uhraat pyhätkin tälle jalolle toiminnallesi. Siinä se on kunnon mies.

    1Äänestä

Kun aloittaja menet Suomessa Rossoon, niin sanotko että onpas täällä rumia vanhoja huoria tarjoilijoina? Voi olla että nykypäivänä et selviä siitä sillä että kastikkeesi on hieman suolaisempaa kuin toisilla.
Ei tuollaista kielenkäyttöä ja herjaa kuunneltaisi Pattayallakaan. Onneksi täällä ei ole yhtään tuollaista herjapelleä vaan ne on siellä Suomessa.

1Äänestä
  • Pysy sinä rossossa siellä pöndellä. Sitten kun raha riittää pattayalla käyntiin niin huomaat että tarjoilijat onkin siellä huoria. Mitä rumempi ja vanhempi niin sitä enenmän tarjoilee eikä heitä huorakeikkaa kun just suomalaisille rossojunteille jotka tyytyy halvimpaan.

    Äänestä

Älkää nyt aina baaria ja sen naisia haukkuko, sieltä lerppakin vaimonsa onnistui saamaan, vaimo oli näyttänyt hampaitaan ja selkäänsä, josta lerppa ymmärsi vaimon olevan hammaslääkäri, joka kärsii hieman skolioosista työnsä takia...

Äänestä

Juurikin tästä syystä en Pattayalla Suomibaareissa käy.

Muualta löytyy nuoria tyttöjä, joten miksi tuhlata aikaa suomibaarissa?

Mutta ihmettelen kyllä kuka suomibaarissa työntekijät valitsee hakijoista kun taso on niin surkea.

1Äänestä
  • Tarjoilija ei ole sama kuin maksullinen sänkyseura. Ne on eri baarit apina. Parittamisesta on kovat rangaistukset Thaimaassa. Sitä riskiä ei suomalainen ota että hommaa maksullisia nuoria tyttöjä keikistelemään. Mamasanit on thaikkujen baareissa ja kuten nimestä voit päätellä niin mama ei ole suomalainen mies.

    1Äänestä

  • kävisitkerran kirjoitti:

    Tarjoilija ei ole sama kuin maksullinen sänkyseura. Ne on eri baarit apina. Parittamisesta on kovat rangaistukset Thaimaassa. Sitä riskiä ei suomalainen ota että hommaa maksullisia nuoria tyttöjä keikistelemään. Mamasanit on thaikkujen baareissa ja kuten nimestä voit päätellä niin mama ei ole suomalainen mies.

    no kuka haluaa mennä baariin jossa on rumia ämmiä tarjoilemassa jos naapurissa on nuoria ja hyväkroppaisia. mieti nyt vähän juusto itekin mitä paskaa kirjoitat ja päässäsi liikkuu.

    Äänestä

Käytiin Helmiravintolassa, vanhoja ämmiä täynnä, ei enää koskaan, törkee paikka ihan paska.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Parempaalaatua kirjoitti:

Tietääkö kukaan miksei sinne saada mitään parempia akkoja?

Ei oikein eläkeläiset ryppymahaiset eukot kiinnosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu