Kun poraatte anaalitappiinne pituussuuntaisen reijän, niin teidän ei tarvitse poistaa sitä pieraisun ajaksi.
Halpa vinkki linukshihhuleille
Dr.Fart
1691
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Miksi Linuxsin vikoja ei korjata heti? Syy selvisi!
Ubuntun porukka levittää huhua jonka mukaan linuxsia voi jo käyttää konettaan särkemättä.
Ne tuntuu jotenkin nauttivan siitä, kun joku asentaa tubuttimen ja särkee sillä koneensa.
Hyvin sanottu!
Aloittava aloittelija puhunee kokemuksesta.
Halpa vinkki linukshihhuleille, asentakaa windows, älkää poratko mitään reikiä, pitäkää saasta sisällänne, vihreet on jo muutenkin huolissaan ilman saastumisesta.
niinkös säkin olet tehnyt? Saasta on jo kerääntynyt päässäsi entisen aivokuoren tasolle.
Sinä olet se sama aivokuollut idiootti joka rakuttaa tuota samaa joka ketjussa. Eikö sinulla ole mitään muuta tekemistä, rassaa vaikka sitä ubuntun ruskeaa persereikääsi.
rakastaisin työntää anaalitapin takapuoleesi. Kunnes saasta kerääntyy päässäsi entisen aivokuoren tasolle.
Ei saatana — sinähän olet aito hullu, hommaa helvetti äkkiä jokun höpelön tuttusi kissa joka repii sinulta munat hajalle, ja jatkossa muista että reikä se on rinkelissäkin.
rakastaisin työntää rinkelin takapuoleesi. Kunnes saasta kerääntyy päässäsi entisen aivokuoren tasolle.
ikkunaprinsessoilla on nämä anaalileikit hallussa.
Olisiko oppineet sinulta, linukshihhulilta?
Windowsissa opittua ei voi soveltaa Linuxin käyttöön.
Kolimaattori heti kiinnostui...
Niinpä näkyy.......- heti tuli paikalle.
Anaalitappimies myöhästyi jokusen kuukauden.