Tyttöjen raiskaajat lepäilevät Haukiputaalla putkakonteissa.Yrittivät paeta ikkunan kautta.
Pitäkäähän vanhemmat huolta tytöistä. Jos nuo riiviöt pääsevät karkaamaan, niin niillä varmaan jo patti otsassa, kun eivät ole päässeet jakamaan "palaa rakkautta"
Haukipudas rikastunut
10
145
Vastaukset
- ennenkaikkioliparemmin
Haukipudas on menettänyt maineensa ja nykyään kylällä asuu vain kasa lampaita.
Vievät varmaan salaa ruokaakin näille raiskaajille.- Isänimaa
Oikeassa olet. Onhan kylä vanhojen vasemmistolaisten asuttama. Sitä samaa mantraa hokevat "täällä on tilaa ja meillä on unelma". Arhinmäkikin mesosi, että Suomi kuuluu kaikille!
- PskaArhinmäki
Isänimaa kirjoitti:
Oikeassa olet. Onhan kylä vanhojen vasemmistolaisten asuttama. Sitä samaa mantraa hokevat "täällä on tilaa ja meillä on unelma". Arhinmäkikin mesosi, että Suomi kuuluu kaikille!
Menis Arhinmäki itse pyllistämään sitten niille ja jakamaan palveluksiaan!
- SunkätesHerravoimakkaan
Voisko kirkkokuoro mennä laulamaan virsiä kopin vierelle ja kirkkoherra lukemaan Raamatusta säkeitä.
Ei olisi niin yksinäistä tuolla poloisella.- ÄänestäPS
Tähän on tultu!
Herätkää suomalaiset veronmaksajat ja äkkiä!
Muistakaa äänestää oikein seuraavissa vaaleissa! PS, jotta saadaan Suomi takaisin!
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/480ccb97-b0af-4b63-9b5f-d162fda28d90
Ei hyvä heilu kohta Suomenmaalle!
- Lyhyt_kysymys
Onkos Haukiputaalla näitä puupääpersuja paljonkin?
- persupena
toivottavasti tarpeeksi että Suomen tilanne saadaan käännettyä
- ÄÄNESTÄNVIHREITÄ
Toivottavasti saadaan lisää pakolaisia!
- Kenenlapsi
Voi kele! Yksi raiskari 2000v syntynyt on "haukiputaalainen" matu.
- TaunoKennedy
Harmittaa että nämä kaverit on nyt poissa työelämästä! Hankala tilanne varmaan työnantajalle, kun yht`äkkiä menettää työntekijöitä, mistä saa uusia äkkiä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 11510223
- 525010
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html422181Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1052038- 261904
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131581Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,411382Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v31971Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54967Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta24953