Yrittäjien ilotulitus

Oikein hieno juttu että yrittäjät järjestivät hienon ilotulituksen, toivottavasti ensi vuonna uudestaan!
958
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Oli kyllä komea.

Äänestä

Palvelujen ja tuotteiden hinnassa maksoimme ne kaikki.

Äänestä
  • Aina joku jaksaa valittaa.

    Äänestä

  • JokkeK kirjoitti:

    Aina joku jaksaa valittaa.

    Aina joku joutuu maksamaan!

    Äänestä

  • burgersuussa kirjoitti:

    Aina joku joutuu maksamaan!

    Totta, ilmaisia ilotulituksia ei ole!

    Äänestä

Aina löytyy joku mielensäpahoitaja!!! Montako talopakettia nyt esim olet ostanut hietakulmasta jos me nyt kaikki maksetaan palveluista ja tuotteista lisää tämä ilotulituksen verran? Voidaan siitä sitten päätellä montako senttiä sun osuus on...

Äänestä
  • Itte en ainakaan osta kankaanpääläisiltä yrittäjiltä juuri mitään, ellei oo todella kiirus, aina saa jostain muualta halvemmalla.

    Äänestä

Tarkoitatko että kankaanpääläinen yrittäjä jolle monet kauppiaat ovat velkaa, maksavat palveluksen takaisin järjestämällä 'ilotulituksia'.

Äänestä

”Yrittäjät” sanon minä. Eräälläkin yrittäjällä ei ole jauhopussissansa puhtaita jauhoja.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Jaajoojaaajuu kirjoitti:

Oikein hieno juttu että yrittäjät järjestivät hienon ilotulituksen, toivottavasti ensi vuonna uudestaan!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu