Minulla Qasfqai 2 vuosimallia 2011 ajettu n.160tkm käytäytyy oudosti , kun kaasun helitää nykäsee vasemalle ja taas kun lähtee vedättää tapahtuu nykäsy oikealle. Onko kenelllä savtaavia kokemuksia? Nelipyörä suuntaus tehty, eikä nivelissä suurempia välyksiä ole.
Nissan Qashqai+2 levoton ohjaus.
6
143
Vastaukset
- voip.olla
renkaat kuluneet epätasaisesti?
- kananpe
samajuttu kesä sekä talvirenkailla, itsekin epäilin ensin
- Möhköö
Tehostajas on nyt kyllä jotain pielessä, miten on toteuttu tuossa mallissa?
- Takametsienmies
Vetoakselistossa oikealla tai vasemmalla jotakin väljyyttä. Kannattaa tutkia pian - hajoamisvaara.
- Kauhee
Vaikuttaa ihan tasauspyörästö vialta tuollainen vatkaaminen ettei olis kumipuslat puhki pantu?
- Katastustiedotus
Paljon nissanissa muutenkin vikaa. Katsokaas mtv:n juttu tältä päivältä katsastustilastoista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka1073245GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad?
GALLUP: Kuka voittaa The Voice of Finland -kisan: Oliver, Janina, Julia vai Mohammad? Tänään jännittävä finaalilähetys431187- 831162
Tämä on kyllä heittämällä erikoisin ihmissuhde mitä on koskaan ollut
Hulluinta on se että ei edes ole varsinaista suhdetta minkäänlaista, mutta tuntuu kuin olisit elämässäni mukana koko aja531102Helikopteri pörrää ja POLIISIT on eristettynä pururadan vieressä!
Suojatehtävä pitää kiireisenä. Kulut ovat kovat!351042- 49928
- 67878
Autolla puuhun
Halapahallin kohilla auto puuhun, lujaa on tultu ja ei oo pysyny hallinnassa. Taisipa olla lundin pojan auto, eipä tainn25874- 53867
Tunnustan
Vaikka peitän sen erittäin hyvin niin tunnustan että pidän sinusta erittäin paljon, mieheltä naiselle39862