19vuotiaana 56v miehen kanssa paneminen

Jessika1234

Mun on pakko päästä hehkuttamaan tätä. Oon itse 19v nainen joka on todella seksuaalisesti aktiivinen. Oon aina halunnut koittaa miltä tuntuisi panna vanhempaa miestä. No mulle tuli mahdollisuus päästä panemaan 56-vuotiasta helvetin hyvännäköstä miestä ja ai että, voin kertoa että kokenut mies kyllä osaa asiansa. En oo ensinnäkään ikinä nähnyt niin isoa munaa ja mua ei oo ikinä pantu niin lujaa ja niin kauaa, en voi edes sanoin kuvailla kuinka vitun hyvät 3 KYLLÄ 3 ORGASMIA sain kyseisen aktin aikana. Ensin mies nuoli ja sormitti jossa tulin ensimmäisen kerran heti. En oo myöskään ikinä ollut niin märkänä. Mieskin totesi, että ei ole kyllä ennen päässyt panemaan näin nuorta kiimaista ja märkää tyttöä ja kehui myös kuinka rakasti mun ääntelemistä joka vaan pakotti panemaan sitä koko ajan kovempaa XD. Pakko sanoa että seksin jälkeen paikat oli tulessa, mutta otetaan uusiksi onneksi pian. Mies sanoi, että olin heittämällä paras pano mitä hänellä on ollut ja hän haluaa ehdottomasti nähdä seksin merkeissä vähintään viikottain.

Siis tästä lähtien itse aijon panna vanhempia miehiä, suosittelen ehdottomasti muillekkin jos vähääkään on sellasta ajatellut. Kertokaa omiakin kokemuksia !

36

114

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Elinalovesold

      Kuulostaa aivan uskomattoman ihanalta! Mul on kans ollu et haluisin päästä panemaan vanhempaa miestä, mut en oo jotenki uskaltanu. Nyt tinderiin ikärajat kattoon ja sieltä joku komea mies!

      • erkka50mv

        Olisi ihana saada naida sinua sinulla on varmasti tiukka pillu missä päin olet?


      • Kiinnostusheräsi

        Laitatko sähköposti osottees, niin laittaisin sulle viestiä.


    • Mies54

      Wau, nyt kuulostaa likalta mun makuun. Itse olen 54-vuotias todella seksuaalinen mies. Olen sinkku ja hakusessa olisi juuri sinunlainen kestävä, tiukka ja raju likka. Ootko mistä päin ?

    • Tisuli86

      Mää panen tästä lähtien vaan vanhempia naisia ja suosittelen kaikille muillekkin! 😁

      • Mmmnam

        Kiva! Mäkin panen vaan nuorempia miehiä, se pitää naisen nuorekkaana ja pirteänä mutta hyvä juttu toisinkin päin jos tyttö on turvassa, haluaa itse, eikä häntä painosteta.


      • Tisuli86
        Mmmnam kirjoitti:

        Kiva! Mäkin panen vaan nuorempia miehiä, se pitää naisen nuorekkaana ja pirteänä mutta hyvä juttu toisinkin päin jos tyttö on turvassa, haluaa itse, eikä häntä painosteta.

        Aijjaa, pitää vai? 🤔 Niin, jokainen saa tehdä mitä tykkää... 😊


    • Mies51häme

      Voi kun saisi tuollaista nuorta naista! Haluun!

    • daddycooli

      Kuopiossakin 57v mies olisi kiinnostunut ja joskus jopa päässytkin naimaan nuoren naisen kanssa , nyt tekisi mieli jälleen antaa kielihoitoa ja hyväilyjä sekä lopuksi naida eriasennoista nuorta naista:)

    • Vielämärkä

      Olen antanut 48v miehen sormettaa mua festareilla kun olin 17v. Tulin sen sormille aika nopsaan. Kehui myös miten märkä olin. Nyt 33v ja voisin kokea uudelleen 58v kans?

      • Olen 55v. voisit antaa minulle tule käymään niin voin nuolla sormettaa ja panna sinua varmasti pillu tulisi märäksi ja saisit nauttia


      • Oon 58.....


    • Nuorin nainen kiihottaa aina venhempaa miesta, te,olette tiukkoja eikä teillä ole pää kipeä aina. ? Lisäksi te huolehditte alapään siisteydestä, ei ole kivaa imeä tai sormettaa karvaista pillua.

    • minäkinhaluan

      joo, vanhemmalla miehellä ei ole niin kiire heittää satsia. kun se tietää et nainen on kuumana. itse tykkään myös oli nainen nuori tai vanhempi,nuolla,sormettaa,hyväillä ottaa edestä ja takaa. hetken tauko ja jos paikat kestää niin uudestaan ja uudestaan...

      • Omasta

        Taidat puhua vaan omasta nuoruudesta?


    • kuivakorva

      Siinäs luitte nuoret naiset ettei kannata epäillä vanhempaa miestä seksitaidoissa joten jos siltä tuntuu että voisi kokeilla niin eikun yritystä peliin tuskin petytte kun vastassa on noita märkäkorvia pojan kloppeja joilla on mielessä vain oma tyydytys eikä naisen kunnioitus ja kohtelu lukuunottamatta tyydytystä....jes

      • HerraKuningas

        Luulis olevan sullakin säälittävällä reppanalla vaikeaa kun koko ajan fantasia löylykauha perseessäs :D
        Käske poju äitis lämmittää sulle maitoa tuttupulloosi, ota nalle kainaloosi ja mene nukkumaan.
        Ketään ei kiinnosta sun löylykauhas... Paskaläjä :D :D :D


      • Paskaläjä
        HerraKuningas kirjoitti:

        Luulis olevan sullakin säälittävällä reppanalla vaikeaa kun koko ajan fantasia löylykauha perseessäs :D
        Käske poju äitis lämmittää sulle maitoa tuttupulloosi, ota nalle kainaloosi ja mene nukkumaan.
        Ketään ei kiinnosta sun löylykauhas... Paskaläjä :D :D :D

        Paskaläjä nimen omaan! 😁


      • Oliko

        Ei kai nyt kellään mielessä vain oma tyydytys ole? Vai oliko sulla nuorempana?


    • kiva kirjoitus kumpa löytyis varsinais suomesta myös nuoria naisia

    • Katja21

      Outokummussa olisi 21-vuotias neito vailla opastusta vanhemmalta mieheltä.

      • kokemustahanon

        Moi Katja olen Kuopion seudulta ja 56v mies joten kelpaisiko opastajaksi ja nautinnon antajaksi .
        Luotettava ja huumorintajuinen 180/87kg


      • tylsäää

        Fgggggggh jos sun mulkkus on kukkakaalia muistuttava niin ei sitä tarvii kokoajan täällä kehuskella sillä se että sulle on työnnetty pikkupoikana äitisi toimesta löylykauha perseeseen ja olet vielä kukkakaalimulkkuinenkin ei ole kehumisen aihe


      • 56v

        Katja21 ….voi kun uskaltaisit antaa mun antaa sulle kunnolla heliitys hoitoa koko vartalolle, niin tulis kokovartalolle tyytyväinen olo:)


      • Moi.

        Laitas Katja viestiä mun sähkikseen.
        Keksitään mukava illanvietto johonku vkloppuun..


      • Elämäntapasinkku kirjoitti:

        Moi.

        Laitas Katja viestiä mun sähkikseen.
        Keksitään mukava illanvietto johonku vkloppuun..

        Ja mun sähkis on tosiaan sama kuin nimimerkki, mutta ilman ään pilkkuja ja suomi24.fi


      • kokenut-mies

        Olisin n 25 km päässä.


    • Turunseudulta mukavalle nuorelle naiselle haluaisin tarjota seuraa. Olen aika pitkään kestävä mies :)

      • Mies32w

        Saahan sitä pidätettyä vaikka loputtomiin


      • Kestäää
        Mies32w kirjoitti:

        Saahan sitä pidätettyä vaikka loputtomiin

        Tervetuloa joukkoon, ei onnistu kuin osalla miehistä.


    • Salarakas_-

      Itse oon mies, ja jo kolmekymppisestä lähtien
      tunsin vetoa reilusti minua vanhempia naisia kohtaan.
      Samoin kuin sinulla, niin seksi vastaavasti vanhemman naisen kanssa on jotain ihan taivaallista.
      He todellakin osaavat asiansa, olen ihan kiimassa minua vanhemnan naisen käsittelyssä. En ole koskaan kokenut mitään vastaavaa nuorten naisten kanssa.
      Suuri ikäero on se paras juttu, puolin ja toisin.

      • Vanhempaanaista86

        Näinhän se just on! Itselläkin on vakipano vanhemman naisen kanssa. 😊


    • ValuvaPillu

      Täällä ois 29 v. kiimapillu puutteessa. Mies asuu työnsä vuoksi toisella puolella Suomea ja käy kotona vain 2 viikon välein. Joku vanhempi mies vois tulla nussimaan ja leikkimään mulla?!? Mulla on pillu aivan tajuttoman märkänä koko ajan..

      • 56v

        Sellaisen pillun voisin vaikka kielellä kiusata ja ottaa klitoriksen huulien väliin hyväiltäväksi enne kunnon panoa:))


      • 56v

        Ööhöhööööö sulla se jo tuntuu siellä perseessä olevan kun äitisi sen sinne on laittanut sua tyydyttäesäään!!!


    Ketjusta on poistettu 45 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kysymys muille miehille

      Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss
      Ikävä
      131
      7182
    2. Kaipaisin nyt kosketusta

      jota ei koskaan ole ollut. Saisinpa tuntea kätesi niskallani ja silittelemässä päätäni. Sulaisin varmasti siihen.
      Ikävä
      14
      2559
    3. Imaami kysyy, miksi pojat uivat ilman valvontaa

      Kalajoen särkät ovat usean kilometrin pituiset. Siellä on kylttejä, joissa varoitetaan rannan vaaroista. Siellä ei ole
      Maailman menoa
      264
      1230
    4. Sokea "ystävälle"

      Oletko oikeasti noin sokea?
      Ikävä
      100
      1019
    5. Mansikkatiloilla hyväksikäytetään ukrainalaisia

      Työolot ovat surkeita ja palkka kelvoton. https://yle.fi/a/74-20172942
      Maailman menoa
      161
      947
    6. En ymmärrä käytöstäsi

      Se on ollut eräänlaista hyväksikäyttöä. Että seura kyllä kelpaa palstan välityksellä silloin kun ei ole parempaakaan tek
      Ikävä
      137
      900
    7. Kerrostaloihin ilmalämpöpumput

      Ulkomailla näkee paljon ilmalämpöpumppuja kerrostalojen ulkoseinissä. Mikä estää taloyhtiötä hankkimasta niitä asuntoih
      Sinkut
      71
      897
    8. Kiitoksia kaikille epäasiallisesta sisällöstä liputtaneille

      Se ylimielisyys ja epäasiallisen julkaisun jakaminen ei sitten kantanut.
      Tuusniemi
      79
      774
    9. Kirkonkylän puliveivarit

      Hieman pistää silmään nuo puliukot ja akat kirkonkylän penkeillä ja S-marketin kulmilla. Tarttis varmaan tehdä asialle j
      Karstula
      13
      733
    10. Persaukinen puolankalainen kävi kerjäämässä paitaa

      Ja lippistä. Nauratti suuresti kun katsoin. Kukahan mahtanee olla? Voipi katsoa täältä jutun. https://www.youtube.com
      Puolanka
      18
      711
    Aihe