Oishan se ollut hauskaa joskus jutella, mut nykyää myöhäst ja elämä kovettanut sydämmet💕
Ässä........
tohearthabreaker
17<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Minä voin pehmentää tuntemattomienkin ihmisten sydämiä,,,
Itselleni tuli mieleen eräs jännittävä tv-sarja niin ostaa hirviöitin: miami vice -koko sarjan, maksoin luottokortilla , katsotaan onko cdon.com rehellinen firma, ilmoittivat että 14 päivää toimitusaikaa.
.. katsotaan paljonko valehtelevat...
Voisin ehkä jatkaa, kun olen c-kooderi, niin fft-radion kautta juttua c :lla tein eli biometristä tunnistusta henkilöiden äänistä -tyyppisiä juttuja :D
Sairaalloisen mustasukkainen ässä tarvitsee kyllä kooderia niiden panojensa eksien ja nyksien selvittämiseen, ja sitten saunanlauteilla luikauttaa, että kukas se tämä on, niin että panolla on melkein pissit housussa. Juovuspäissään huutaa ventovieraallekin puhelimessa, että :minä otan!!! Se on kummallista, kun ihmiset eivät ole noin vain otettavissa, omistettavissa ja hallittavissa, milloinkahan tajuaa mikä on itsessään vialla, kun vie lopunkin
Ihmisiä kävelee kummallissa paikoissa kaupungilla :D
- Joo todellakin tuomasin ostaa tuon Miami Vice -sarjan koko tuotqannon ja samalla jonkun Black Sabbath Vol.4 -levyn.
Silti ilmeisesti ikävöit häntä, kun tänne kirjoitit? Kannattaa aina olla rehellinen myös itselleen omista tunteistaan. Jos olet epävarma niistä, yritä löytää totuus, joka piilee sydämessäsi. Sen jälkeen teidän olisi hyvä jutella asiat selviksi. Tsemppiä tähän kaikkeen!
Hyvä kommentti ja varmaan myös tässä totuusennsiemen.
Miten niin myöhäistä? Eihän juttelusssa mitään pahaa ole, vai?
Keskustellessa voit tehdä valtion petoksen jos et itse heti ilmoita olevasi poliisi jos olet poliisi.
- 666 ehdotonta vankeutta... _D
Kenellehän meneekään. Kovettanut sydämen?miksi?
Ei muuta kun juttelemaan.
Ässä on varmaan romani
Lukenut juttuja ja mustalaiseksi kuvattu
Jep, tien ja näimpä.
Ei mitään näppejä narttu vastaa Perkele kunnolla.
ÄS to Äs alkaa päät putoilemaan.
Yhdelle äshälle ois asiaa....
Oot ritarini 😍
Kuka S?
En kommentoi tarkemmin. Kerro monta kirjainta 6 kirjainta.