Jokainen varmaan kiroaa jos lyö vahingossa vasaralla sormeensa. Mutta muuten ei pitäisi kiroilla ainakaan perheohjelmissa.
Palanderin kiroilu tyhmää
7ij64ry4r
2
68
Vastaukset
- yik6tryh
Perheohjelmassa kiroilemalla lapsikatsojille annetaan huonoa esimerkkiä. Kotonaan Palander saa kiroilla niin paljon kuin huvittaa.
- Kyllästynyt
Ihmettelen että YLE maksaa verorahoista palkkaa Palanderille, joka istuu päivät pitkät YLE:n studiolla. Ehkä ei niin paljoa maksa mutta kuitenkin. Tyhjän saa maksamattakin. Tai voihan se olla että pelkällä ruokapalkalla. Eihän tommosen äijän horinoista, jotka on jo kuultu sataan kertaan, voi paljon maksaa, jos on vähänkin järjissään.
Sirkus Sariola vois palkata ihmiskuulaksi !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672814
- 2012097
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.501932- 711776
- 921658
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91541- 831251
- 811080
- 951039
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes1991039