Q2 uusi suunnittelija ja hieno muotoilu.Ajettu 50000. Ei minkäänlaista vikaa.
Audi Q2 mainio auto
7
776
Vastaukset
- Ristopoika
Ei mitään vikaa
- Skootan_sukua
Päivänkö se on jo kestänyt? Vasta rempattu.
- Ennenkunporsii
No niin, nyt olisi sitten aika vaihtaa uuteen, kun kilometrejä on jo noinkin rajusti.
- Doomer
Kyseinen auto on aivan tavallinen...tai ehkä tavallista huonompi ( huijaukset tulee mieleen tässä) pikku kinneri.
Ei jatkoon. - awinkawink
Minulla on ollut kyseinen auto ja oli paljon vikaa, ei enää tule audia, meni vaihtoon 70 000km ajettuna, silloin jo ikäloppu.
- Anonyymi
Ajettu 56000. 6.audi eikä vikoja. Kantsii ostaa.Suosittelen
- Anonyymi
No noilla kilsoilla ei pidäkkään olla vielä mitään vikaa. Jos olisi, niin Ladaa kehnommasta tekeleestä olisi silloin kyse!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.774602- 1801867
- 1241570
- 1221081
- 351026
Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan
Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️161011- 78923
Hyvää huomenta!
Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as78852- 47843
- 4808