Sinun kanssasi voisin tulla

Hyvinkin toimeen :)
20<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Minäkin hänen 💜💋

Äänestä
  • Hänen kanssaan olen iloinen 💕

    Äänestä

  • kanssasihyväolla kirjoitti:

    Hänen kanssaan olen iloinen 💕

    Kiva jos iloinen hänen kanssa ☺️👍

    Äänestä

Korkeintaan tämän palstan kanssa taidat tulla toimeen, kun kirjoittelet tänne.

Äänestä

Mites nyt noin, tähän astihan se on ollut pelkkää ilmaa siulle ja pelkkä vittuilun kohde.???

Äänestä

Että olet tuon myös osoittanut hänelle.

Äänestä

Oletko ottanut huomioon että minullakin on mielipiteet?

1Äänestä

Huomenta! Kyllä me toimeen tullaan. Uskon, että meillä on aika samanlainen tausta, joka yhdistää. Minä pidän sinusta. Olet nykyään todella mukava. Uskon myös, että haluat minulle hyvää ja minä sinulle. Ollaan kavereita😁. Minulla ei ole enää niin suurta tarvetta päästä sinusta eroon. Hyväksyn sen, että etenen yhdessä kanssasi. Se on vain niin hyvä. Meillä on kuitenkin erilliset elämät ja yritän antaa sinulle tilaa. Hyvää päivää sinulle!

Äänestä

Melko kauan on etsiskelty.

Äänestä

Voisit ? ... Et kuitenkaan ole varma asiasta.?

Äänestä

Puolisoni kanssa on ihan hyvä olla.

Äänestä

Ei vain ole täällä mitään merkitystä.

Äänestä

Satu jaksaa jahdata tuota Juhaa! Etkö tajua että toi on ahdistelua ja siitä voi saada jopa 2 vuotta linnaa jos tuo vainoaminen ei lopu!

Äänestä
  • Mitäh?Ketään Juhaa jahtaile.Täällä muitakin Satuja!

    Äänestä

  • Satuuuu kirjoitti:

    Mitäh?Ketään Juhaa jahtaile.Täällä muitakin Satuja!

    Jo kyttikselle mennä... onneksi hieman rauhoituin... mutta seuraavaan kertaan...

    Äänestä

Samaa mieltä miehestä, mutta tämä ei ole multa :)

Äänestä

On osoittanut kuinka kaikkien muiden kanssa on hyvä olla.

Äänestä

Yritin tänään tehdä vaikutusta aamumuroihini ja juttelin niille kaikkea sijoitusharrastuksistani ja hienoista autoistani, nyk. teslasta, mutta murot vaan vittuilivat minulle ja nauroivat päin naamaa.

Heitin ne parvekeelta ulos ja vittumaisesti nauravan muropaketin perään.

Äänestä
  • Voi sinulla oli väärät murot kulhossa. Mä ostan sulle parempia.

    Äänestä

Päivät pitkät sängyllä makaaminen ei kiinnosta valitettavasti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kanssasihyväolla kirjoitti:

Hyvinkin toimeen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu