Minkä osan tilaan kun koodi f11-ilmoittaa ”vaurioittaa vettä” muuttaa veden jotenkin vialliseksi :- ) no kone ei toimi vaan ohjelma ilmoittaa tuon kun yrittää aloittaa. 5400 miele en muista ikää mitä lie 10v ja käytetty ihan järkyttävä määrä.
Edellinen kone oli joku upo ja kera vuodessa rikki nyt mielen eka vika jonka korjaan tai korjuutan . Lähdempä käsitiskaamaan vuorta.
Koodi F11 miele astianpesukone
Nakkiiski
2
3908
Vastaukset
- lkjhkjhkjhköjhk
Ihan vaan veikkaan, että kone vuotaa vettä ja siellä on ylivuotosäiliö täynnä, jolloin kone ei käynnisty, ettei tulisi vesivahinkoa.
- Anonyymi
muuttaa veden viiniksi
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 723053
- 552715
Kuoleman pelko katosi
Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä4322335- 792178
- 951996
- 541906
- 121576
Kuhmolainen on selvästi kepun lehti
Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan171537Ei mun tunteet
ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil301380Mitä nämä palautteet palstalla ovat?
Joku uusi toimintatapa rohkaista kirjoittajia vai mistä on kyse?291349