KOK ministeri syyllisti Sysmän rehtorin

KOK MINISTERI JA SEKSUAALIYHDISTYKSET SYYLLISTIVÄT HETI SYSMÄN REHTORIN JOKA NOSTI KISSAN PÖYDÄLLE KOULUJEN TYÖRAUHA JA KIUSAUSASIOISSA.

Nyt tarvitaan Sysmän luottamushenkilöiltä jämäkkyyttä jotta rehtorit ja opettajat voivat hoitaa työnsä rauhassa.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Eivät ole hoitaneet tähänkään asti, tämähän on juuri seurausta siitä.

Äänestä

Sysmän vt. rehtori Vuorisen tantta-tyyli ja idiot-mielipiteet kuuluvat puolueeseen....??? Niin, mihinkä ne lokeroitaisiin???

Äänestä
  • Sysmän pommi pitäisi vihdoin räjäyttää. Tosin se tikittää jo, ja totuus, joka ristiinnaulitsee härskiä valtaa ja omaa etua tavoittelevat lierot kuntapäättäjät, sen ydinjengin, tuhoaa heidät karmealla tavalla, täysin sääliä tuntematta. Se on sysmäläinen tapa toimia. Se opitaan jo äidinmaidossa. Sen tähden lapset oppivat kiusaamiset taidot jo kodeissa, päiväkodeissa ja kouluissa. Pommi tikittää vielä verkkaisesti, mutta kun räjähtää, se paljastaa kaikki karmeudet, joita Sysmän takapajulassa idiootit ja narsistit ovat tehneet.

    Äänestä

  • Käy niinkuin Trafin vt. pääjohtajalle. Eroaa 2 vk ennen virkaaikansa päättymistä. Tosin kuka tällaista P hommaa viitsii enää hoitaa.... Neuroottiset, pornoilevat kakarat joiden ainoa tuntema sana on iso V.

    Äänestä

ehkä Suomella on vielä hieman toivoa kun löytyy tuollaisia tervehenkisiä ja elämän realiteetteja ymmärtäviä henkilöitä kuin tuo sysmäläinen rehtori

Äänestä

Mielestäni seksuaaliyhdistykset voisivat kiertää ala-asteikäiset mahdollisimman kaukaa.
Ilmeisesti on pakko ottaa käyttöön koulupuvut, koska ihmisiltä on kadonnut viimeinenkin järjenhiven.

Äänestä

Onkohan noilla sysmäläistä rehtoria syyllistävillä tahoilla osakkeita sellaisissa yrityksissä, jotka tuottavat noita napapaitoja, minihameita ymvast. puolialastoman pukeutumisen krääsää vähäjärkisille nuorille.
Näinä ilmaston lämpenemisen aikoina samanlainen vaatimaton koulupuku kaikille.

Äänestä

Ei hätää, asetti taas kerran, olisiko 165 selvitystyöryhmän, mitä muuta osaisikaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Susilaumaulvoo kirjoitti:

KOK MINISTERI JA SEKSUAALIYHDISTYKSET SYYLLISTIVÄT HETI SYSMÄN REHTORIN JOKA NOSTI KISSAN PÖYDÄLLE KOULUJEN TYÖRAUHA JA KIUSAUSASIOISSA.

Nyt tarvitaan Sysmän luottamushenkilöiltä jämäkkyyttä jotta rehtorit ja opettajat voivat hoitaa työnsä rauhassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu