Huono penis?

377337

Voiko 15cm pitkällä peniksellä harrastaa seksiä? Se osoittaa täydessä erketiossa ylöspäin ja on muutaman sentin irti mahasta. Erektio ei nouse tälläiseksi ilman pornoa. Muuten se jää puolitankoon. Mikä auttaa tähän? Lopetanko pornon katsomisen ja runkkaamisen? Teen niitä päivittäin.

6

135

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Unohda-koko-juttu

      Ei voi. Ei sovellu seksiin.

      • Ap_

        T. Outie?


    • isoh

      voi.

      • Tai-ruokaöljy

        Kai margariinikin käy?


    • Turha murhe(!) ...15-senttisellä pääsee jo ihan emättimen pohjaan saakka, kovin pitkällä voi jopa aiheutta kipua kun sitä perukkaa syvemmälle taitamattomuuttaan (tai kiihkossaan) mies koittaa painaa. Mulla n. 17cm ja vaimo aikanaan opetti vähä varomaan, naisetkin niin yksilöllisiä.

    • Miesantaavastauksia

      Hei poika!

      Olen mies ja on tullut kokeiltua erilaisia naisia.
      Tiesitkös, että naisia on monenkokoisia? Olen todennut, että lyhyillä naisilla on lyhyempi pillu..Yllätys yllätys, kuinkas nyt näin:D

      Itse näen sen niin, että mieluummin niin ettei pohjaa kuin että pohjaa.
      Sopiva pillu löytyy kunhan vain etsit ja kokeilet. Kaikki pillut ovat olleet erilaisia ja tuntuisia.

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu

      narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun
      Maailman menoa
      112
      4717
    2. Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois

      Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja
      Maailman menoa
      180
      4462
    3. Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?

      Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.
      Ikävä
      113
      1886
    4. Tylsille treffeille

      Hiljaisen ukon kans nuotiolle?
      Tunteet
      403
      1691
    5. HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta

      Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      33
      1453
    6. Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan

      Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann
      Ensitreffit alttarilla
      6
      1169
    7. Upeeta! Rauha tulee pian!

      Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is
      Maailman menoa
      367
      1162
    8. Minkä lempinimen olet

      antanut kaivatullesi?
      Ikävä
      68
      1066
    9. Mitä hyvää olet

      aiheuttanut kaivatullesi?
      Ikävä
      72
      1039
    10. Miksi et halua

      Seksiä sen kanssa jota rakastat? Vai ajatteletko että hän ei halua?
      Ikävä
      92
      978
    Aihe