Bi vai gay

Poikiinpöin

Hei haluaisin saada tietoa vähä että mikähän mun seksuaalinen suuntautuminen on? Eli naisen vartalo ei kiihota juurikaan joskus voi ruveta seisomaan mutta se laskee nopeasti.. Sitte poikien alaston vartalo ja peppu ja huulet ja kasvot jos on söpö saa kiihottuminen niin lujaa että ei tarvi edes koskea.. Mutta sitte taas olen ollut naisten kanssa ja seksi onnistuu et seisokissa ei ole mitään ongelmaa joskus se tuntuu hyvältä ja joskus joudun fantasioimaan gay juttuja.. Kuitenkin yks nainen olis nyt lähetellyt viestejä ja olen kans laittanu viestiä sille ja se haluis nähdä ja mäki haluisin mut sit taas mietin et haluisin nähdä jonku pojan ja tutustua johonki poikaan koska se miellyttää eroottisesti enemmän ja fantasiani kohdistuu pää asiassa poikiin... Mutta silti tulee oltua naisten kanssa aina välillä mutta en tunne varsinaista intohimoa silloin.. Et mitä mieltä te ootte gay bi vai siltä väliltä?

6

234

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei sitä muut voi puolestasi päättää, olet bI tai homo riippuen miten itse koet asian olevan. Enempi kuulosta vielä bi olevan, mutta aika näyttää.

      • Anonyymi

        Pitkä kuin nälkä vuodet ovat noissa jokaisessa keskustelussa sinun ruikutukset ja valheet, myöntämiset ja kieltämiset vuoron perään.


    • Anonyymi

      Vaikka olisi fantasioissa kiinnostuneempi miehistä ja kiihottuisi luonnossakin enemmän miehestä ei se vielä ole ratkaisevaa. Homous on muutakin kuin panemista. Ei se eroa siitä mitä on olla hetero. Bissen voi olla vaikea miettiä millaisen miehen kanssa tekisi kaikkea muutakin kuin panee. Voisiko saada kaiken mitä suhteeseen kuuluu mieheltä. Miettii jääkö suhteesta naisen kanssa puuttumaan jotain. Vai jääkö miehen kanssa. Vai kaipaako naista vain koska on iskostunut ajatukseen miten mies on aina naisen kanssa. Siinä vaiheessa kun ihastuu mieheen kuten joskus aiemmin ehkä naiseen voi miettiä olevansa homo. Toisaalta joku bi kirjoitti että oikeastaan voi sanoa olevansa bi siinä vaiheessa kun on ollut tai on romanttinen suhde mieheen.

      • Anonyymi

        Nih, jos joku haluaa äitihalia ja syliä. Siinä kaikki.


    • Anonyymi

      Olenko bi jos miehissä kiinnostaa vain penis? Ei niin paljon että seuraa hakisin. Seksi miehen kanssa on samanlainen asia kuin ruoka tai uni.

    • Anonyymi

      Seksi ei toimi naisten kanssa ja sitten poikia kun pienesti ajattelee samalla kalu seisoo, se on ihan homon merkit eli olet homo.

    Ketjusta on poistettu 42 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tänään pyörit ajatuksissa enemmän, kun erehdyin lukemaan palstaa

      En saisi, silti toivon että sinä vielä palaat ja otetaan oikeasti selvää, hioituuko särmät ja sulaudummeko yhteen. Vuod
      Ikävä
      20
      2723
    2. Nainen, sellaista tässä ajattelin

      Minulla on olo, että täällä on edelleen joku, jolla on jotain käsiteltävää. Hän ei ole päässyt lähtemään vielä vaan jost
      Ikävä
      237
      1804
    3. Seiska: Anne Kukkohovi myy pikkuhousujaan ja antaa penisarvioita

      Melko hupaisaa: https://www.seiska.fi/vain-seiskassa/ex-huippumalli-anne-kukkohovin-amerikan-valloitus-vastatuulessa-myy
      Maailman menoa
      331
      1560
    4. Huomenta ihana

      Kauniskasvoinen ihanuus 😘 saan sut vielä
      Ikävä
      12
      1182
    5. Kulujen jako parisuhteessa

      Hei, miten teillä jaetaan kulut parisuhteessa? Työttömyyttä ja opiskelua tulee omalla kohdalla jatkumaan vielä jonkin ai
      Parisuhde
      63
      1080
    6. Edelleen sitä on vaikea uskoa

      Että olisit oikeasti rakastunut muhun
      Ikävä
      28
      999
    7. Miten tämä meidän tarina

      Sitten päättyy?
      Ikävä
      64
      989
    8. Missä olit kun tajusit, että teistä tulee joskus pari?

      Kuvaile sitä paikkaa, hetkeä ja tilannetta.
      Ikävä
      57
      921
    9. En todellakaan halua että

      Tämä päättyy näin
      Ikävä
      39
      864
    10. Toiveikas vai toivoton

      torstai? Ajatuksia?
      Ikävä
      17
      856
    Aihe