Olen ihastunut sinuun - vähän aikaa sitten käyttäydyit niin kuin sinäkin olisit minuun. Nyt tuskin uskallan katsoa silmiisi. Sinäkin tunnut jotenkin välttelevän katseitten pitkää kohtaamista, mutta sanot nimeni mielellään...Yleensä olen rohkea nainen, ja tiedän että sinä olet rohkea mies...Kuvittelenkohan kaiken tämän sähkön välillämme, vai onko ujous iskenyt molempiin..?
Tämä on niin outoa, Soturini
Samuraitar
7824
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
tarkoitat minua
...
mutta, jotain tuttua tarinassasi ja sinussa on, en ole kylläkään varma...
Kerro itsestäsi jotain !
...ilmestynyt elämääsi vasta tänä vuonna.
Aluksi kun sinut nään, tulee minulle sellainen ilahtunut fiilis. Sitten kun lähestyt minua, alkaa minun sydämessäni tuntua sellaista pientä kuumotusta ja pulssi alkaa nousta. Sitten alkaa se hirveä tuska. Niin kova tuska, että toivoisin sinun olevan muualla, sillä en tiedä kauanko kestän tätä tuskaa.
Olet aivan liian ihana, vältän katsettasi sinuun, koska muutoin lumoudun sinuun lopullisesti enkä pääse siitä koskaan irti. En voi sinua koskaan saada, olenhan vain pelkkä rupisammakko sinuun verrattuna.
Et ole rupikonna! Et ole ns. "kaunis mies", mutta uljas olet. Sinustahan huokuu voimaa.
näin sinut ensimmäisen kerran viime vuonna.