Blue Star Caldera Village

lapsoset

Kesäkuussa lastenlasten,(neljä kpl, 7-13v)kanssa menossa Agia Marinaan, Blue Star Caldera Villageen. Kokemuksia siellä majoittuneilta, laidasta laitaan?

1

206

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Miiru123

      Ihana hotelli, oltiin siellä viime elokuussa. Ja mietin mentäisiinkö tänä vuonna uudestaan.
      Hotelli on korkealla vuoren rinteellä. Bussi lentokentältä ei pääse hotelille asti jyrkän rinteen takia.
      Pikku bussi haki meidät vähän alempaa ja vei hotelille. Se oli vähän jännittävää kun saavuttiin yöllä. Hetken mietin että mihin ollaan tultu. Kuljettajan koira opasti bussin hotelliin.
      Hotelli oli sopivan pieni ja rauhallinen. Meillä oli huone merinäköalalla ja näköala oli kyllä huikea!
      Lähellä oli ihania tavernoja johon meidän 8v. tyttö jaksoi iltaisin hyvin kävellä.
      Rannalle oli n. 15 min kävely matka alas se meni mukavasti mutta nousu hotelille otti vähän koville rannalla oleilun jälkeen. Hotelilla oli pieni kauppa mistä sai virvokkeita ja vaikka aamupala tarpeet. Ilta ohjelmaa taisi olla vain muutaman iltana.
      Ihana hotelli, menisin kyllä uudelleen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      250
      4526
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      124
      2961
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2722
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      74
      1700
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      105
      1543
    6. Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?

      Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn
      Maailman menoa
      17
      1437
    7. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      52
      1285
    8. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      92
      1216
    9. Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!

      Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En
      Maailman menoa
      202
      1067
    10. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      47
      1055
    Aihe