..vain pinei viluinen, kuin höyhen vireessä hytisee...
päässäni rutisee...
https://m.youtube.com/watch?v=U2k4mHOIHlg
t.rauhotu nyt pikkuse hei..
päässäni rutisee...
https://m.youtube.com/watch?v=U2k4mHOIHlg
t.rauhotu nyt pikkuse hei..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Älä höpötä! Mikä siellä lahkeessa pullottaa. ;D
P.S en kirjoittele anakondasta vaan sanon suoraan mulukku. ;)
Johtopäätelmiä tästä?
Että ei siellä nyt ainakaan kastemato ole. ;D
sä oot niin rohkaiseva.
No munan koolla ei sinällään ole väliä, kunhan se tarvittaessa kovettuu, on toimintakykyinen ja ei sylkäisi heti kun siihen koskee. ; D
pieni pikkainen, kuin höyhen
viluinen, pääni sisälläkin
kuuluu rutinaa....
kaiken toivon tässä ansassa hautaan...
moro.
rauhotu nyt pikkusen.
sulla, mut aistin et sillä ihastuksellani on sellanen kiva patukka siellä housuissa ja tahtoisin sitä. Siksi varmaan käyttää sellasia löysempiä housuja ja pidempiä paitoja, että se ei näy niin helposti, jos rupee seisoo. Mut tietty voin erehtyykki.
Eikä varmaankaan ole myöskään jaguaaria hattuhyllyllä vaanimassa ja vahtimassa asuntoa kun olet itse poissa.
Uusia keksejä kaupassa: Kokeilkaapa maistaa uusia TUC -paprikan makuisia suolakeksejä, uusi resepti, noihin pitää keksiä vielä joku sopiva tuorejuusto lisukkeeksi.
Oli paha päätöstä tehtävänä tänään, oli pakko tiputtaa eräs homma, alkoi käymään liian rasittavaksi... kenellekään ei nyt suoranaista haittaa siitä aiheudu, mutta itselle aiheutuu se suora hyöty että ei tarvitse sitä sitten enää ajatella.
... ja nyt saattaisikin olla sitten aikaa todellakin auttaa pelityttöjä tekemään pelejä Windows-kiihdytinympäristössä, kun itsekin juuri teen samanlaista juttua.... pelitytöt eli mitä niitä nyt olikaan, niin auttamaan heitä.
Elämä on vähän kuin shakkipeliä, sillä poikkeuksella: että itse voit muuttaa sääntöjä, jos siltä tuntuu.
Kun niitä sääntöjä piti aina keksiä, niin tuossa taas uusi taitaa olla
4. Sääntö; Elämä on kuin shakkipeliä, sillä poikkeuksella: että itse voit muuttaa sääntöjä, jos siltä tuntuu kun kuvittelet vain toiset ihmiset sotilaiksi "pelissäsi".
... vähän julma sääntö kyllä sinänsä, mutta mikään laki eikä sääntökää ole aivan täydellinen ...
Miksi postaat tänne tällaista mielenvikaista läppää? Etkö voi suoraan sanoa
voisin, jos oisit nappi vois ua saatanan sammakko....
haista paska, mestaruutenas...
maailman nappi....
KÄKÄ
hyvästiä
pieni rutina päässäni käy, anakondaa vaan ei näy, höyhenen lailla vireessä värisee viluinen pieni kuin penikkasieni?
t.ehkä voisin olla myös ylioppilas, ei vitus ole huumoria, perkeles.....
hyvästi ihmiskunta
mutta kattilloitas rämisytät niin ärsyttävästi, että mieleni tekevi
lyödä lautaskansilla korvillesi ja hakata kauhalla päähäsi.
Tuollainen olisi tietysti vastapalvelus, jos koko elämäsi palaisi taivaan tuuliin ja riitelisit sitten korvauksista noin 50-vuotta, joita ei ikinä ole tulemassakaan vakuutusyhtiöiltä koska toteavat että tulen syy oli SINUN OMA HUOLIMATTOMUUTESI.
... joo-oh, jos ei ole "anaKonnaa", anteeksi, siis -Kondaa, sitten ei ole varmasti lemmikkinä kilpiKonnaakaan..