Kysymys osoitetaan sellaiselle näkijälle joka lahjansa saaneena haluaisi tulkita! Eli voisitko kertoa kevät-talven näkymiä mitä nousee sosiaaliselle erakkonaiselle? Tyhjäntoimittaja he-manit ja krkkoherrat voisivat unohtaa vastata koska en lue koskaan niitä! ps Tuo ilkimys kirkkoherran ja he-manin nimimerkeillä täällä leijuva saasta on erittäin turhautunut ennustajiin ja sen takia pakonomaisesti yrittää kontrolloida kysyji,jokainen saa uskoa vaikka puuhun,se on vapaus!
ENNUSTAISIKO NÄKEVÄONEN TÄLLE?
2
74
Vastaukset
- Kristalliboltsi
Tsiigasin boltsista. Siin näky, et sulle rupee päivät pitenee ja siks sähkön kulutus vähenee. Aurinko rupee lämmittää tos helmikuun lopulla ja muuteski sulla mieliala paranee kun talven pimeys hellittää.
Maaliskuussa sua vastaan tulee äijä, joka kysyy. Oletko paikkakuntalainen? Vastaat myöntävästi, jolloin hänkertoo olevansa uusi kirkkoherran avustaja ja muuttaneensa takaisin Suomeen Dibleystä kun sai täältä työpaikan. Teillä rupee synkaa hyvin, koska äijä on myös näkijä, joka kertoo sulle jatkossa tapahtumat.
Siks mun katsanta loppuu tähän. - erämaat
Mahtaa tulla jännittävää jee jee että oli jänskä vastata perjantai pullon kera netissä kun yksinäisellä ei oo muutakaan elämässä-ps harmi kun zonette ei enää viitsi vastailla,tosi harmi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1501999
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3081191Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.83999- 35898
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31829- 52809
Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta18756- 71754
Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos56709Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?44701