Kumpaa suosittelette? Täällä kovaa pähkäilyä näiden kahden välillä...
Evropi vai Atrion?
4
156
Vastaukset
- Tommi55
En ole majoittunut kummassakaan. Evropi on Plataniaksen puolella. Kuulemma ihan siisti hotelli, paljon suomalaisia (kaikki?). Sijaitsee Plataniaksen keskustan sivukadulla, mutta parissa minuutissa on ”pääkadulla”, sillä ainoalla, jossa on kaupat, ravintolat, muutama tavernakin löytyy, lapsille leikkipaikkoja jne. Rantaan on vähän matkaa, mutta sinne pääsee useasta rannalle menevästä pikkutiestä. Atrion on varmaan sitten Agia Marinassa, siellä samat systeemit, mutta ranta on kyllä parempi, jos on lapsia mukana.
- Hauskaamatkaa
Töissä kesänä atrion oli ihan siisti perushotelli. Uima-allas yllättävän iso. Kylpyhuone jäi mieleen koska siellä oli avattava ikkuna.
Evropista ei tietoa
- EvropiForEver
Evropi on ihan OK mesta. 30 kerran kokemuksella.
Tarpeeksi kaukana pääkadulta. Mutta sittenkin lähellä kaikkea.
Hotelli on aina ollut hintansa väärtti.
Jos huhut pitävät paikkansa, Aurinkomatkat jättävät Evropin.
Evropi ansaitsee oman tasonsa huippupisteet. - MyösVuosienKokemuksella
Aurinkomatkat jättävät Evropin!?! Ei ainakaan tulevana kesänä!
Onko tämä joku "uima-allas" -juoru, omistajien kertomaa tai mahdollisesti Aurinkomatkojen edustajan kertomaa??? Olisi kiva tietää.
Evropi on ihan OK hotelli. Vanhat omistajat taitavat olla "kypsiä" lopettamaan,
Tuskin siitä ainoasta pojasta on jatkajaksi - ainakaan hän ei ole kovin kiinnostunut Evropin asiakkaista. Harmi!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?944151- 262268
- 2002126
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell1011942PoIiisi jahtasi mopopojan hengiltä
Toivottavasti on s i n i v u o k k o nyt ylpeä itsestään, kun ajatti teinin päin lyhtypylvästä. https://w3911732- 1431329
Emme voi elää velaksi, sanoi Riikka
Valtionvelan odotetaan nousevan 86,3 prosenttiin bruttokansantuotteesta vielä kuluvan vuoden aikana. https://www.iltale1001249Et halua kohdata niitä tunteita ja asioita, joita minä herätän sisälläsi
Vastustelet. Yrität esittää, että kaikki on hyvin. Leikit perhettä.321045Miksi epäilit kaivattusi kiinnostuneen
Juuri sinusta? Mihin piirteisiin hän aikanaan saattoi sinussa ihastua? Olivatko ne yhtään samoja asioita joihin itse iha72956Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?78815