Kumpaa suosittelette? Täällä kovaa pähkäilyä näiden kahden välillä...
Evropi vai Atrion?
Kreetakumminkin
4243
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En ole majoittunut kummassakaan. Evropi on Plataniaksen puolella. Kuulemma ihan siisti hotelli, paljon suomalaisia (kaikki?). Sijaitsee Plataniaksen keskustan sivukadulla, mutta parissa minuutissa on ”pääkadulla”, sillä ainoalla, jossa on kaupat, ravintolat, muutama tavernakin löytyy, lapsille leikkipaikkoja jne. Rantaan on vähän matkaa, mutta sinne pääsee useasta rannalle menevästä pikkutiestä. Atrion on varmaan sitten Agia Marinassa, siellä samat systeemit, mutta ranta on kyllä parempi, jos on lapsia mukana.
Töissä kesänä atrion oli ihan siisti perushotelli. Uima-allas yllättävän iso. Kylpyhuone jäi mieleen koska siellä oli avattava ikkuna.
Evropista ei tietoa
Evropi on ihan OK mesta. 30 kerran kokemuksella.
Tarpeeksi kaukana pääkadulta. Mutta sittenkin lähellä kaikkea.
Hotelli on aina ollut hintansa väärtti.
Jos huhut pitävät paikkansa, Aurinkomatkat jättävät Evropin.
Evropi ansaitsee oman tasonsa huippupisteet.
Aurinkomatkat jättävät Evropin!?! Ei ainakaan tulevana kesänä!
Onko tämä joku "uima-allas" -juoru, omistajien kertomaa tai mahdollisesti Aurinkomatkojen edustajan kertomaa??? Olisi kiva tietää.
Evropi on ihan OK hotelli. Vanhat omistajat taitavat olla "kypsiä" lopettamaan,
Tuskin siitä ainoasta pojasta on jatkajaksi - ainakaan hän ei ole kovin kiinnostunut Evropin asiakkaista. Harmi!