Ihmissutena elo - Ask me anything

Bad_Wolf

Noin kolme ja puoli vuotta sitten tulin tänne palstalle kertomaan kokemuksistani ja ajatuksistani ihmissutena. Toki sain silloin paljon negatiisia reaktioita, miksi kertoisin netissä julkisesti olevani ihmissusi? Toisaalta miksi en.
Ei siitä varmaan haittaa ole. Nykypäivänä se nähdään varmaan ennemminkin "siistinä" että on erilainen. Ei minua toivottavasti tämän johdosta viedä hirttopuuhun. Eikä mitään ihmissusien metsästäjiäkään ole näkynyt. Ehkä ne asuvat siellä Amerikoissa ja keskieurooppassa.

Paremmalla ja pidemmällä kokemuksella olen valmis vastaamaan kysymyksiin ihmissutena olosta, jos jotakuta kiinnostaa. :)

5

178

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Kiinnos

      Miten/missä iässä sait tietää olevasi ihmissusi? Millaista ihmissutena eläminen on? Muututko fyysisesti sudeksi täysikuun aikaan?

      • Ihmissudeksi muututaan, ensiksi täydenkuun aikaan. Eka muuttos on hyvin kivulias eikä sitä unohda ikinä. Ekan muutoksen jälkeisenä aamuna, ei muista yhtään mitä teki täydenkuun yönä, mutta muisti palaa hiljalleen. Sitten, harjoittelun kautta, oppii hallitsemaan sutta sa paremmin, ja jopa muuttumaan koska haluaa. Mutta se tarvitsee harjoittelua ja harjoittelua. Se vie aikaa, se vie kuukausia ehkä vuosia.


    • omalääkärisi

      Onhan noita. Jotkut luulee olevansa Napoleon, ja jopa jumala itse. Se on ihan siitä kiinni, että ottaako ne lääkkeensä vai ei.

    • bbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

      Minkälaisessa tilanteessa koet olevasi ihmissusi?

    • Sudenverinen

      Miten sä tajusit olevas ihmissusi ja voitko kertoo mahdollisimman tarkasti sutena olemisesta?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Keitä täällä on??

      Kertokaa nimenne!! 🤔
      Ikävä
      110
      1074
    2. Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä

      Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait
      Ikävä
      82
      814
    3. Tuleeko Martinasta rouva Muhis

      Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat
      Kotimaiset julkkisjuorut
      264
      596
    4. Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?

      Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede
      Kuhmo
      17
      585
    5. Mitä hyvää

      Mitä hyvää hän on tuonut elämääsi?
      Ikävä
      65
      531
    6. Ei enää kauaa rakkaani

      Ensin minun pitää saatella narsistit oikeuden eteen ❤️
      Ikävä
      93
      521
    7. Miten näytät / näytit ihastumisesi hänelle?

      Toimiko, miten hän vastasi? vinkki5
      Ikävä
      26
      502
    8. Oletko miettinyt sitä

      Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.
      Ikävä
      47
      491
    9. Mitä sanoisit

      juuri nyt kaivatullesi jos uskaltaisit/kehtaisit?
      Ikävä
      43
      476
    10. Mökötätkö, kun jäit ilman vastausta?

      Vai mitä ajattelet...
      Ikävä
      47
      427
    Aihe