Jos rakas sulle oisin

https://youtu.be/MfUb8_g6pgw

Tahdon.

Enemmän kuin ketään koskaan.
8<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Mitä, jos se omiskin sitten pettymys, kun on niin kovat odotukset.

Äänestä

Sööötti tyytteli tyy..

Äänestä
  • 🤣🤣

    Luonnollinen halu.

    Ja etenkin, jos rakastaa.

    Äänestä


  • Uskon vielä vuosienkin jälkeen ihmeisiin.

    Äänestä

Nyt tulikin hyvä idea noista 80-luvun musiikeistakin, kun ostin kaikki nuo Miami vicen jutut, niin kirjoitan ohjelman, kun noissa ovat Dolby 5.1 remastered kaikki musiikit:

Kirjoitan pikaisesti koodin joka purkaa ne koodit niiltä kaikista 5-tuotannon levyiltä :_D

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


MiehelleNaiselta kirjoitti:

https://youtu.be/MfUb8_g6pgw

Tahdon.

Enemmän kuin ketään koskaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu