Lataajien kuolemat

krp salamurhasi 3 miljoonaa lataajaa. Etenkin laillisista latauksista, kuun niitä ei saa kiinni. Kukaan ei puuttunut kansanmurhaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisikohan sinun aika lähteä "ladattavaksi". Juttusi käyvät koko ajan levottomammiksi. Eikä poliisiasemalla ripittäytymiskäyntikään varmaan olisi pahitteeksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymystäkin kirjoitti:

krp salamurhasi 3 miljoonaa lataajaa. Etenkin laillisista latauksista, kuun niitä ei saa kiinni. Kukaan ei puuttunut kansanmurhaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu