Voi hitsi että on kylmä

Mikäs siinä jos olisi jotain mitä vasten lämmitellä. :)
6<50
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Voi voi..ota kännykkä käteen ja soita kaivatulle.?

Äänestä
  • Kellepäs tässä nyt soittelee.

    Äänestä

  • No sille jota ikävöit.kevät se on muillakin mielessä mut ei auta kuin ootella.

    Äänestä

  • No pitäshän se kaivattu ainakin olla sellainen, että on vapaa. Ja että myös haluis.

    Äänestä

Niin vaimo esimerkiksi. Lämmin rakas vaimo. Lämmittää sekä ruumiin, että mielen. Jos tietäisin kuka tuleva vaimoni on niin heti menisin hänen luokseen. Olen luopunut luovuttamisesta. Vaimoni löydyt tai et, minä etsin sinua aina. Etsin vaikka pelottaa ja en tiedä mitä sanon sinulle.

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


kevätmielessä_ kirjoitti:

Mikäs siinä jos olisi jotain mitä vasten lämmitellä. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu