gallup parisuhteesta

onko kuka ollut pitkäänkin yhes me ollaa oltu koht 16v
1537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

uusi. Lukeekko kukaan näitä ikinä? Siis ei aina voi tulla sattumalta uusia ihmisiä ja ajattelevat että kysytäänpä jotain. Ja se jotain on mikä on just ollu.

Onko se vaan kiva laittaa aloitus? Vai mikä, mitä häh?

No eihän nää haittaa joo, saahan sitä samaa kysellä joka toinen aloitus mutta jotenkin sitä alkaa taas pitämään puolta ihmiskunnasta idiootteina ja jos oikeesi kiinnostaa tämä palsta niin sitä kai lueskelee ja selailee, jotenkin sitä pitää tuollaisia "työnnänpä vain kysymyksen"- ihmisiä kyllästyttävinä.

Joten se miten kauan ollaan oltu yhdessä niin enpä jaksa sanoa, ei muuta kuin onnea vain ja toivottavasti tulee toisetkin 16 vuotta teille ja laita sitten vaikka kysymyksesi uudelleen kun niin on käynyt.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lesbopari kirjoitti:

onko kuka ollut pitkäänkin yhes me ollaa oltu koht 16v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu