Kylmys ylättä kun foreca vähätele.

Ylättä

Lauantai 19.01.2019 foreca lupa että on 6-14 astetta pakkasta mutta toi 14 astetta pakkasta ei kuulosta niin pahaltta mutta oli 6-21 astetta pakkasta eli 21 astetta on eri asia kun 14 astetta eli kylmys pääse ylättämän sen takia että foreca vähätele ja foreca on itse mittanut 21 astetta mutta nidden havainto historiassa luke 20 astetta.

Ja manantai 21.01.2019 foreca lupa 12-18 astetta pakkasta mutta oli 19-26 astetta pakkasta eli 26 astetta on eri asia kun 18 astetta ja 19 astetta on eri asia kun 12 astetta eli taas pääse kylmys ylättämän sen takia että foreca vähätele ja ne myöhemmin korja ennusten ett se on 16-25 astetta mutta 26 astetta mitä foreca itse on mittanut on eri asia kun se 25 astetta mitä ne on luvannet ja nidden havainto historiassa luke 25 astetta vaikka ne itse ovat mittanet 26 astetta ja päivällä oli 19 astetta ja foreca lupasi että se laske sihen 20 astetta sen jälken lämpene mutta se laski sihen 23 astetta että taas pääsi kylmys ylättämän sen takia että foreca vähätele.

Olen kerännyt kuva kappaus todisteitta sittä mitä ne ovat luvannet ja ilmoittanut ja sittä mitä on ollut todelisudessa että on hyvät todistet sittä että foreca vähätele koska foreca peittä omat valhet muutamalla ennusteitta eli minä keskityn ainoasta sihen mitä ne ovat edelisenä päivännä luvannet ja mitä ne ovat aamulla luvannet että ei ole mitän sellaista mitä ne ovat esim 10 päivä sitten luvannet.

0

57

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Olen tumma ja tulinen

        Ja vielä suora - en ollut sinua varten. n to m
        Ikävä
        181
        1505
      2. Tunnustuksia

        Haluatko tunnustaa jotain, mitä on sydämelläsi?
        Ikävä
        84
        1312
      3. Mitä kysyisit

        Mihin haluaisit vastauksen häneltä eli mitä kysyisit?
        Ikävä
        104
        1048
      4. Sä et vaan töllö tajua että rakastuin

        Mikä stana siinä on niin vaikea ymmärtää?! Täh
        Ikävä
        48
        879
      5. Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa

        ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su
        Ikävä
        40
        773
      6. Leski ja Volvomies

        Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..
        Kuhmo
        9
        711
      7. Haluatko, että kierrän sinut kauempaa

        Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.
        Ikävä
        83
        646
      8. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

        Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
        Maailman menoa
        103
        602
      9. Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni

        mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä
        Ikävä
        30
        586
      10. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

        En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
        Ikävä
        45
        557
      Aihe