k500i tietokoneesta kännykkään

Mulla on kaapeli jolla kuulemma pystyis siirtämään tietokoneesta kännykkään esim. musiikkia. Mutta en saa sitä mitenkään toimimaan. Mitä muuta tarvin ku kaapelin?
1573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaapelin ajurit, löytyy netistä sonyericssonin sivuilta sekä file manager ohjelma joka löytyy samasta paikasta. Sitten tarvitaan hyviä hermoja ja vähän osaamista tietokoneen kanssa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Crumb kirjoitti:

Mulla on kaapeli jolla kuulemma pystyis siirtämään tietokoneesta kännykkään esim. musiikkia. Mutta en saa sitä mitenkään toimimaan. Mitä muuta tarvin ku kaapelin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu