Mulla on todella paha olla perheen ja ihmisten kans tekemisissä. Peruskouluissa mua on paljon satutettu, haukuttu, vihattu, syrjitty, uhkailtu ja pahoinpidelty. Johtuen mun erillaisuudesta. Mun äiti on syyttänyt mua kaikesta ja raivostunut mulle siitä että olen liian erillainen. Niin hän on pahoinpidellyt mua tyytymättömyydestään. Eli hän oli täysin tyytymätön muhun. Mun isoveli oli kans väkivaltainen mua kohtaan, kun hyökkäsi monesti kertaa mun kimppuun joka vuosi. Aina kun purkaan raivokohtauksia mun äidille ku hän vänkää mulle kaikesta hän soitti mun veljen hänen luokse ja valehteli musta paskaa hänelle. Isoveli on uhannut kolme kertaa laittaa mut suljetulle ihmeen raivarin takia. Hän aikuisenakin hyökkäs mun kimppuun ja samalla kuristanut mut niin että en saa henkee. Mä tajusin nyt miks se on koittanut saada mut suljetulle (äiti ja veli halus päästä musta eroon) ja muutkin ihmiset. Isoveljeni on viime vuonna haukkunut mua ylimieliseks ja lapselliseks watshapissa ku kerroin hänelle siitä että mua pomotellaan ankarasti töissä. Sen lisäks hänen uus tyttöystävä haukku mua ilkeeks ja alko vihaamaan mua. Äiti ei koskaan oo puolustanut mua vaan aina huutanut mulle ja pahoinpidellyt mua. Myöskin isoveljeni on pahoinpidellyt mua. Peruskoulussakin oon kaltoin kohdeltu ja runsaasti aliarvostettu. Joka työpaikoissa sama juttu. Pohitullissa mulle on huudettu ja raivostuttu koska mun erillaisuus. Attendossa ilkeät työssäoppijat (naispuoliset) eivät suostu päästämään minua ruokatauolle niin ajettiin minut pois sieltä. Jouduin pitämään ruokataukoni keittiön lattialle. Yks tempperamenttinen lähihoitaja on alkanut vihata mua niin hän on huutanut mulle joka päivä. Must alkaa tuntuu siltä että nää ihmiset alkoi vihata mua koska mun erillaisuus. Täällä ei ole ketään joka mua ymmärtää ja hyväksyy mua erillaisena ihmisenä. Mun lapsuus ja kouluajat on täynnä väkivaltaa ja uhkailua ja nyt tänä vuonna täynnä vihaa. Näiden aikojen jälkeen en uskalla olla ihmisten kans töissä. Enkä perheen kanssa tekemisissä väkivaltaisten memenneiden takia. Aina oon ansainnut paljon vihaa, uhkailua ja väkivaltaa. Mulle on järjestetty rajut vuodet. En jaksa ketään paskiaista. Perhe on mulle helvetti. En jaksa ketään vittumaista paskaa. Ikinä. Im done those my all enemies.
Täynnä väkivaltaa,uhkailua ja vihaa
Emilianordberg
7
127
Vastaukset
- Anonyymi
Ja sit isoveli on aina manipuloinut mua ja syyttänyt mua väkivallasta (äiti usko mun veljen valheisiin). Kukaan ei koskaan suostunut puolustamaan mua paitsi ne puolusti multa niitä jotka tahallaan ärsytti ja kiusas mua. Mä oon vihaisesti satutettu, raivostuttavin ja vihatuin ihminen jotta haluttiin pahoinpidellä.
- Anonyymi
Että tällalailla oon satutettu vihaisesti :/
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2633949
Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,1432808Nyt jäi velat perimättä
Mikä idea se talo oli polttaa ja velalliset sisällä nyt jäi rahat saamatta162292Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!3632071Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää2281964- 571548
Ellen Jokikunnas muistelee Reino-koiraa - Ralph-poika koskettavalla tavalla esiin: "Kiitos, että..."
RIP Reino. Lämmin osanotto suureen suruunne Ellen, Jari ja Ralph. Reino tuli tutuksi monelle suomalaiselle Unelmia Ita491476Meneekö eläinpuiston johto vaihtoon vaalien jälkeen?
Ähtärissä kuhistaan ja kuiskitaan, että perussuomalaiset esittävät vaalien jälkeen, että eläinpuiston hallitus uusitaan791211- 1031197
- 1111170