Otetaan galluppi, kuinka paljon Venäläiset douppaa?
1) sopivasti
2) enemmän kuin muut
3) ihan helvetisti
Venäläiset ja aineet
4
95
Vastaukset
- urmaskilu
Ihan helvetisti. HEitä ei pääse testaamaan ja nyt Putinin Rusada saa testailla
- Meneemakukokohommasta
Norjalaiset jäi viestissä melkein 40sek ja venäläiset suksi kaksoisvoittoon.
Kun tietää kuinka paljon norjalaiset käyttää rahaa siihen, ettei ne jää kiinni testeissä niin..... - bergwolf35
Kun et tiedä mitään, niin parasta olisi pitää päänsä kiinni! Täällähän esiintyy ns. asiantuntijoita, jotka eivät tiedä oikeastaan, yhtään mitään! Olen itse Jyväskylän tuote (K.P.Kyrö hyvin tuttu).
Kun kuitenkin, esittäisitte vaatimuksia omista suorituksistani, niin sanon ne jo heti:
10 000 m radalla= alle 29 minuuttia! Maratonilla (valmistautumatta mitentenkään), vain n. 2.18!
Kun vaihdoin lajia, niin muutama MM- mitalli! Eiväthän ne ole yhtään mitään, mutta se oli silloin 1970 -luvulla "maan tapa"!
Voin vaikka vannoa, ETTEI 1970 -luvulla mm. veritankkauksesta tiedetty niin paljon, että sitä olisi uskallettu kokeillakaan! 1980 - luku, onkin jo toinen asia, kuten kaikki muu myöhempi toimintakin.
Tunnen henkilökohtaisesti esim. Anatoli Hovantsevin, enkä menisi vannomaan, että hänen valmennettavansa olisi "puhtaita"! TIEDÄN (vaikka menisi raastupaan), Anatolin "valmennusmetodit"!
bergwolf35 - kaisevituttaa
Yksinkertaisesti, rusadoilla pareet aineet ko torskeilla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
20v on otettu kiinni
Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.1308896Somali ei kätellyt Stubbia Linnan juhlissa
Miksei somali osaa noudattaa hyviä käytöstapoja. https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/563a3dea-fa3f-41f3-b64f-406d26735234Kuka on menehtynyt?
https://yle.fi/a/74-20198293 Kuulemani mukaan ryyppyporukka ollut hapualla ja kuolemanenkeli (F.G) eli mies jonka seuras263536- 362434
Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e1281754- 671747
Savonlinnan murhapolttaja romani
Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.2141534Nainen, ota nyt rauhallisesti
Älä ota kaiken maailman murheita päällesi. Sulla on tapana ottaa elämä liian vakavasti. Ei aina, mutta joskus menee vähä1381397Ajattelen sinua kiitollisuudella
Olet minulle jotain kaunista, jotain, joka tapahtui elämässäni. Et ole minulle pakkomielle enkä vaadi sinulta yhtään mi601149- 241120