Tää on Spedejen palsta

Spedet ostavat pää märkänä toyotaa ja maksaa uudesta ravista 40 ke. Camoon eihän tuossa ole mitään järkeä. Odottavat autoaan vielä puoli vuotta.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Toyota on toki markkinoiden paras auto. laatu äärettömän korkeaa, mutta mites skoda? no laatutilaston viimeinen neljättävuotta peräkkäin että se siitä.

1Äänestä
  • Voi sinun lapsenuskoasi.

    Äänestä

miksi sitten kirjoittelet täällä????

1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Spete kirjoitti:

Spedet ostavat pää märkänä toyotaa ja maksaa uudesta ravista 40 ke. Camoon eihän tuossa ole mitään järkeä. Odottavat autoaan vielä puoli vuotta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu