Onko mielesi tehnyt tutustua keskustelufoorumin ylläpitoon, asetuksiin ja asennukseen. Ellei ole aiempaa kokemusta asiasta, on vain yksi vaihtoehto jonka sisuksiin tutustuminen onnistuu aloittelevaltakin hyvin vähäisillä taidoilla. Siitä huolimatta alusta on erinomainen perusta täysipainoisen foorumin ylläpitoon. Tässä yhdistyy hyvä näkö, keveys, selkeä liittymä yläpitäjälle ja asiakkaille ja erittäin helppo asennus.
Kuva ylläpitäjän liittymästä:
https://i.postimg.cc/qMPgKQzq/Valinta-022.png
Kuva loppukäyttäjän näkymästä:
https://i.postimg.cc/kgWGv8bc/Valinta-023.png
Kovasti vähän täältä löytyy palvelinsovellusten käytöstä ja asennuksesta kirjoituksia, miksiköhän.
Localhost ja keskustelufoorumi
Turbo-Urpo1
2
150
Vastaukset
- Turbo-Urpo1
Tämä keskustelun aloitus pidettiin piilossa, se ei näkynyt listassa, sitä ei poistettu, mutta tähän ketjuun pääsi vain kun tiesi suoran osoitteen. Saa nähdä joko tämän viestin kirjoittaminen tuo ketjun näkyviin.
- Turbo-Urpo1
Niinhän siinä kävi, oma aloitus piti itse saatella näkyviin, nyt sen tila näyttää normaalilta. Tätä ei ole minulle aiemin sattunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Orpo hiiri kadoksissa, Marin jo kommentoi
Kuinka on valtiojohto hukassa, kun vihollinen Grönlantia valloittaa? Putinisti Purra myös hiljaa kuin kusi sukassa.1176319Lopeta jo pelleily, tiedän kyllä mitä yrität mies
Et tule siinä onnistumaan. Tiedät kyllä, että tämä on just sulle. Sä et tule multa samaan minkäänlaista responssia, kosk3796125Nuori lapualainen nainen tapettu Tampereella?
Työmatkalainen havahtui erikoiseen näkyyn hotellin käytävällä Tampereella – tämä kaikki epäillystä hotellisurmasta tie695850Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"
sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni3443952Lidl teki sen mistä puhuin jo vuosikymmen sitten
Eli asiakkaat saavat nyt "skannata" ostoksensa keräilyvaiheessa omalla älypuhelimellaan, jolloin ei tarvitse mitään eril1452355Ukraina, unohtui korona - Grönlanti, unohtu Ukraina
Vinot silmät, unohtui Suomen valtiontalouden turmeleminen.42335Orpo pihalla kuin lumiukko
Onneksi pääministerimme ei ole ulkopolitiikassa päättäjiemme kärki. Hänellä on täysin lapsellisia luuloja Trumpin ja USA1171393- 121221
- 1821052
- 59877