Olen sen luvannut itselleni että jos joku pyytää kanssaan rehveille niin annan mahdollisuuden itsellenikin tutustua ja katsoa mitä tuleman pitää. Olen ollut jo kauan yksin joten aika rakkaudelle on heti kun on vain mahdollisuus. Ei se ota jos ei annakaan. Jos saisi vaikka jo asettua aloilleen,löytää ja vakiintua.
Se voi olla vaikka tänä vuonna
ToivonNiin
4<50
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
olla se aloitteen tekijä, etkä vain odottaa että muut tekee sen.
Kyllä sitä itsekin on oltu aktiivisia muttei ole tuottanut tuloksia joten jätän määrittämättömäksi ajaksi aloitteet muille., ei sitä aina jaksa ja sitten pettyä. Kun sulla on tuo kristallipallo olevinaan niin kerroppas sitten milloin tapaan jonkun jonka kanssa mielenkiinto käy yksiin?
Joo, toivotaan.
Rakastan vain yhtä ja vaikka se kohtelee kuin olisin joku roska eikä välitä yhtään hyvinvoinnistani niin en voi silti muiden kanssa olla.
En voi olla myöskään hänen kans koska hän tekee mulle pahaa itsekkyydellään.
Olen yksin ja pidän itsestäni hyvää huolta ja sellaista huolta että voin hyvin. Sitä minä tarvin ja kukaan muu ei siitä piittaa niin minä piittaan kaikkia edestä.