ja se ärsyttää mua suunnattomasti.
Sä et tykkää musta,
jaitkettää
26<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Aina pitää saada se jota ei voi, vaikka tarjontaa ois yllinkyllin.
Mitä tarjontaa?
Tykkäänmä, mutten tiiä miten sen uskaltaisin näyttää sulle? En halua itkettää sua, anteeksi tämä saamattomuuteni tässä. Epäilen vain, et tuskin hän minusta noin ajattelee? Nytkin vain toivon salaa, et hän ajattelisi minusta noin, et mun tykkäämisellä muka olisi jotain merkitystä hänelle? Siksi tähän reakoin vastaamalla, vaik tuntuu siltä, ...hölmö taidan olla, ku edes mietin asiaa?
Ristiriitaisia tuntemuksia itsellä. Onko tilanteeni sellainen, että parisuhde onnistuisi vai onko vaarana satuttaa itseä ja toista, kun epäonnistun siinä? Siksikin epäileväinen ja en helpolla päästä toista lähelleni. Haluaisin läheisyyttä ja rakkautta, mut olenko siihen riittävän valmis? Taidan olla aika höpöhöpö- mies kun edes ajattelen asioita näin? Pyrkimyksenä aina olla myönteinen ja myötämielinen toista kohtaan, mut olenko liian tottunut jo olemaan omissa oloissani?
En tykkääkään oikeassa olet
Kun joskus menen nukkumaankin, niin: aika hyvin jää kaikenlaiset tyttöjen hauskat asiatkin mieleen, kuten:
Oli tärkeitä asioita hoidettavana, MUTTA NIIN_ ei oikeasti tullut mieleet tyttösten höpötykset tuona aikana.. kun piti vain hoitaa se joku asia..
Mutta miten voisin sanoa tyttöjen kanssa hauskoista höpötyksistä: EN KOMMENTOI, NO COMMENT :D
Tuntuu että olen itselleni eniten hengenvaarallinen kuin kukaan toinen minulle tekemälläni omia tyhmyyksiäni.
Palkkamurhaajaa ei tarvitse silloin joo hah.
Minä taidan tykätä ihmisestä jonka jo tunnen aika hyvin. On niin vaikeaa ruveta tutustumaan tuntemattomaan ihmiseen.
Hyvä valinta. Tsemppiä sulle!
Hyvä valinta ja muista kertoa seksikokekmuksesi heti ensi tapaamisella tälle! :D
Olisiko jotain muuta puhuttavaa kuin aiemmat seksikokemukset?
Eihän sun kaltaistasi junttia roskaväkeä muu kiinnostakaan. Muut ihmiset ovat aika lailla eri asia.
ihastus tykkää minusta. Aina nallekarkit ei mee tasan. Silti jaksan haaveilla.
Anna sen vain tykätä itsestäsi sitten, mutta tuollainen asia on tärkeä: jos ihastuu sinuun kovasti, niin pidä huoli siitä sitten jollain tavalla kuitenkin.
M-naisesta tykkään
Kerro lisää?
Mutta kun itse en todellakaan ymmärrä keitä jotkut kirjoittajat ovat ja se on ehkä hyväkin asia, varsinkin silloin kun menee nukkumaan, jää mieleen vain "jotain mukavia tyttöjä".
Bruce Springsteen
Omaelämäkerta
Sitä se amerikkalaisuus teettää....
Minä pidän sinusta ja luotan poikkeuksellisesti. Vähän pelkään aina ihmisten suhteen sitä, mihin he pyrkivät. Luotan kuitenkin sinuun, että toivot minulle hyvää vain. Ehkä pitäisi vielä luottaa enemmän.
Lopettaisia tollasen turuhan päeväse vonkumisen tiällä.
Toivon uusia uutisia neuvottelu-ehdotuksistani, mitä lähetin, noh saattaa kestää ensi viikkoon, toivottavasti en tuhoa itseäni ja varvastani ainakaan enempää, muutenkaan itseäni...
Nuoren palsallakin, joita voi olla monia tuollaisten asioiden pohdiskeluun
Mutta jos itse haluaa olla ja höpötellä täällä tällä palstalla, niin mikäs siinä sitten...
Itse jäin miettimään että mikähän viesti... voi olla vaarallinenkin viesti aivan parasta olisi että kerrot sen vastaanottajalleen.
Aika hyvin kyllä "jekutit", ajattelin heti että kuka miitä on varmastikkinin jo tärkeä ihmemiesten tappamisiin liittyviä tärkeitä viestejä... :D:D
Mutta kuin musta jaguaari lemmikkinä hän voi hyökätä kimppuusi nukkuessasi.... JOKA TAPAUKSESSA... isoilla.. niin kukaan ei halua sinulle mitään pahaa, hyvää vain, toivoisin että nukkuisitkin tuollainen ajatus mielessäsi.