Sensein thaivaimon muistelmia I

Senseinvaimo

Hi hii, rakkaat lukijat, olen hammaslääkärin siivooja Pohjoisthaimaasta ja tulin hierojaksi Suomeen. Täällä on mukavaa olla ja tienasin ihan hyvin. Sitten vastaanotolleni saapui vähänläntä vanhempi paksukainen, joka oli myös selvästi sopivan vähäjärkinen, hän esitteli itsensä AviomiessSenseiksi ja kosi samantien, koska minulla ei ollut oleskelulupaa, niin päätin suostua. Ja niinpä minusta tuli Sensein puoliso ja koska yritin kerran antaa suuhoitoa Senseille, siinä onnistumatta, koska lerpasta ei saa suuhoidollakaan toimivaa, niin ristin hänet lerpaksi, jolla nimellä kutsuin häntä aina muiden kuin hänen kuullensa. Meidän avio-onneamme en voi ylistää, mutta onneksi tuo lerppa oli päivät pitkät tietokoneella, niin minä pääsin aina lukuisien naapurien luo harrastamaan kunnon sexiä, josta lerppa riepu ei tiennyt mitään. Sittemmin lerppa joutui hoitolaan, mutta siitä jatkan sitten toisella kertaa, nyt ovikello soi ja asiakas on tulossa, joten jatkan myöhemmin II osassa.

9

<50

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hehehehee

      Arvasin tuon, että lerpan hammaslääkärivaimo onkin eroottinen thaihieroja, kaikkine palveluineen, toimiko Hesassa vai Jyväskylässä? Ehkäpä Jyväskylässä, josta lerppa on lähtöisin, siellä hän hänet potkittiin pois armeijasta nostoväkeen, kun ei saunamajuriksikaan kelvannut viikkoa pidempään.

    • Vaimonen

      Aloituksestani jäi pois olennainen että meillä on palveluna kaikille kaikkea ja sen johdosta Laiffin maatalouslomittajasiiderivalashuora on myös töissä viikonloppuöisin, kun Laiffi omissaan.

      Pitkä varausjono maatalouslomittajahuoralle, koska suomalaiset juntit tahtoo tyttären josta on mistä ottaa kii ja sitä saa myös panna pakaraan.

      • Jyskäntaksimies

        Ai se on se lentokapteeni-insinöörin entinen vaimo, eihän sen ukko ollut kuin kaupan juoksupoika, vaikka kerskui aina olevansa armeijan leivissä ja olihan se, sai kuulemma ylipalvelusta rötöksistään ja kaverilta varastamaansa lennokkia oli lennättäny ja joku insinööri oli lennokin suunnitellut, niin siitä omi itselleen opintonimitykset.


    • Lerpanpäivää

      No niin selvisihän se lerpan vaimoasia lopulta ja hyvä niin, emme enää joudu ihmettelemään ja taivastelemaan, kuinka suunnaton onni onkaan voinut potkaista tavallisesta jälkeenjäänyttä maalaispoika SenseiNumBallilerppaa...

    • KrunikanVili

      Onpa tuolla Senseilerpalla käynyt viuhka, kun vaimonkin sai, en olisi uskonut, mutta kun luotettava taho kertoo, niin pakko!!!

    • Hyvä alku. Kerro lisää.

      • MatkailijaJorkka

        Ekshibitionismi Petting = .....
        Linkit: www.polyamoria.fi/
        Kotimaa: ---
        Koulutus: ---
        Ammatti: Muu
        Siviilisääty: ---
        Lapset: ---
        Hakusanat: Ekshibitionismi, Petting, sopimuksesta Frotterismi


      • Joku muukin kuin minä.


      • Toi on virallinen määritelmä. Ihan näin on mutta itse pidän enemmän tyylistä missä hangattava tietää mitä tehdään ja antaa luvan siihen.


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      224
      2265
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      52
      1332
    3. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      186
      1167
    4. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      1006
    5. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      891
    6. 76
      875
    7. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      812
    8. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      77
      757
    9. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      360
      741
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      40
      731
    Aihe