Mitä jos??

mielipiteitä_

Arvoisat miehet! Meniskö sellainen hyvän maun rajoille tai ulkopuolelle, jos (kunnollinen, ei hepsankeikka) nainen ilmoittais ihan suoraan: "Mä haluan sua (aivan tajuttoman paljon)"? Miten suhtautuisitte ja mitä ajatuksia se herättäis? Tää on oikea kysymys, ei pelleilyä.

7

<50

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Pohtija9966

      Voiko tietoa olla ennen kokemusta? Pitäisi tietää lisää siitä millainen kunnollinen nainen olet ja mitkä ovat fyysiset ulottuvuutesi tähän henkilöön. Onhan tuo nyt kaiken lisäksi se lyhin ja suorin tie, mutta tuottaisiko tulosta? Ei aivan kaikkien taiteiden tai etikettien määritelmien mukaista toimintaa kylläkään. Tietyissä olosuhteissa varmasti hyvinkin tehokasta. Itsehän olisin sulaa vahaa, mikäli haluamani nainen tekisi tämän.

      • käytäntöteoriaolettamus

        Niin, ensin tulee käytäntö, sitten wiisaat kehittävät teorian ja lopuksi teoria sijoitetaan koko rakennelman pohjaksi. Nurinkurinen järjestelmä.

        Toki oletettavaa on, että aloituksen henkilöt tuntevat toisensa suhteellisen hyvin ja voivat jopa olla ystäviä keskenään.


    • sitävain

      Olisin tietenkin aivan otettu.

    • riippuutoisentunteista

      Riippuu täysin siitä mitä minä ajattelisin hänestä. Jos en ole pitänyt kyseistä henkilöä tuollaisen kuulemiseen mennessä viehättävänä niin ei tuon kuuleminen muuttaisi asiaa mitenkään.

      Jos olisin pitänyt vetävänä ja viehättävänä jo ennestäänkin, niin sitten tuo olisi aika kiva tilanne.

    • tekisvaikutuksenkyl

      Arvostaisin naisen rohkeutta.

    • Solidaarinen

      Koskaan en kyseisessä tilanteessa ole nyrpistellyt nenääni, enkä myöskään kieltäytynyt yhteistyöstä, jos vain ehdottaja on ollut minun makuuni.

    • Mikäli vilpittömästi moista sanoisi niin se olisi parhautta :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Haluaisin rakastaa sinua

      Ja olla sinulle se oikea... Rakastan sinua 💗💗💗
      Ikävä
      54
      4816
    2. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      177
      4328
    3. onko kaivattusi

      vaarallinen? :D
      Ikävä
      133
      3983
    4. Tiedätkö mihin

      Ominaisuuksiin rakastuin sinussa?
      Ikävä
      67
      3922
    5. Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti

      Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans
      Maailman menoa
      49
      3711
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      79
      3528
    7. Pieni galluppi

      Mitäs lahjaa odotat joulupukilta.
      Ikävä
      99
      3084
    8. Olisiko sinulla

      Jonossa vaihtoehtoja, ehkä
      Ikävä
      54
      2905
    9. Mitä tuntemuksia

      Rakkaasi ääni herättää?
      Ikävä
      25
      2736
    10. Korjaamo suositus

      Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p
      Hyrynsalmi
      17
      2524
    Aihe