Ja kauniita unia.
J-miehelle hyvää yötä.
Jiinoma
2966
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Kiitos samoin, kultaseni!
Tämä meni Juhalle
Keltä
Juhalle Juu menee.
Keneltä???????
Keneltä
Kerro
Ja kaikille mun naisille
Pelkki panomiehiä harvemmin muistellaan ja kaivataan.
lykkäsimua kuin viimeistä päivää juuri tuohon kellonaikaan kun toivottelit hyvää yötä! 😁 Saatiin av kuntoon taas....
Tämä viesti menee Jannelle
Keneltä?
Eräässä sarjassani jota on pitänyt melkein ammattimaisestikin katsoa, oli hauska tilanne: kun rosvot tulevat ryöstämään kassakaappia, ja kyselevät että: missä se on piiloitettu se, sitten rosvo näkee että se on tuonne siis piiloitettu missä on rahaa: sanoo että: älä avaa sitä ei ole siellä!
Sieltä sisältä löytyykin musta pantteri joka hyökkää kimppuun rosvon naamalle :D
Hui näyttää pelottavalle tuollaiset hengenvaaralliset törmäyksetkin mitä naisten Super-G:ssä alppihiihdossa törmäsi pahasti... vaarallisempi laji kuin mikään autourheilukin :D
samoin nyt väsy olo hyvät yöt
Säälittävä akka, varatun patja...voiko alemmas enää vajota?
Älä enää koskaan ota yhteyttä mun mieheen!
Trollit taas trollaa
Eipäs trollaakaan.
Eli on
<Onko se Juha siellä Metsähommissa edelleen. Ei ole kuulunut mitään?
Ei ole metsähommissa ainakaan.
Missäs sit?
Hieronta oli ainaki josku.
Missäs nyt on?
En tiedä.
Mikset tiedä? Jos kerta jiinoma oot...
Miten voit olla Jannen oma jos Janne on jo toisen oma?! Ei ymmärrä. Eikös silloin se toinen joka on oikeasti Jannen oma, ole Jannen oma ja sinä vain väärä ja ylimääräinen? Aika säälittävää minusta.
Koita säkin sairan mustis akka jo lopettaa, Jannea et voi omistaa millään tavoin, vaikka kaivelisit hänen kännykkäänsä loppuelämäsi ja kyttäät täällä päivät pääksytysten sitä ihmistä, joka häntä lähestyy tai haluaa olla yhteyksissä. Elämä on ihana asia, kun sen oikein ymmärtää. Omalla käytökselläsi hänet vain menetät.
Täällä taas joku provosoi turhanpäiväistä vihansiementä. Ei mitään perää.