Mies, voisitko pitää lyhyt hiuksista naista haluttavana??

Hiustenleikkuuhoukuttaa

Itselläni on aina ollut pitkät hiukset joita ei koskaan ole leikattu lyhentämis mielessä. Viime aikoina hiusten leikkuu on kuitenkin alkanut houkuttaa, jopa kiihottaa. Olen ajatellut leikkaavani polkkamallin korvien ja hartioiden välille. Jopa kalju voisi olla vaihtoehto, lähinnä jotta tulisi sekin kokeiltua ja hiukset saisivat kasvaa uudelleen hyväkuntoisemmiksi. Kaljuksi tai siiliksi ajaessa tosin ostaisin laadukkaan peruukin.

1

52

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Ei minulla mitään kaljua ja siiliä vstaan ole. Miksi ajaisit kaljuksi tai siiliksi jos sen kumminkin peruukilla peität?
      Minua eniten miellyttää lyhyet siistit hiukset joissa korvat ja niska jäävät paljaiksi. Tykkään hyväillä ja suudella niskaa. Naisen niskan näkeminen ja hyväily kiihottaa minua. Lyhyt hiuksinen nainen on kaunis.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisin potkija

      Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.
      Haapavesi
      30
      1257
    2. Onko kaivattusi älykäs

      vai onko helposti vedätettävissä
      Ikävä
      70
      879
    3. Miten yksi ihminen

      Voi kolahtaa näin kovaa? Saada ajatukset vallattua näin totaalisesti? Taidan oikeasti tarvita ammattiapua tämän kanssa,
      Ikävä
      42
      813
    4. P*skimmat palstalaiset kautta aikojen äänestys

      Nyt kaikki peliin, ilman parasta, ei ole p*skinta! Muistetaan mainita myös ne piileskelevät pirulaiset! 🤓
      Sinkut
      149
      667
    5. Työttömiä suomalaisia ei saa töihin

      Ei hakemuksen hakemusta suomalaisilta ammattilaisilta, Piti sitten filippiiniläisiä palkata. https://www.is.fi/talouss
      Maailman menoa
      281
      642
    6. Mikä on hänen nimen viimeinen tavu?

      🎣🎣🎣🎣🎣
      Ikävä
      45
      622
    7. Luonnollisuus

      Ja luonnonkauneus on kaunista.
      Ikävä
      91
      619
    8. Olet lihonut kuin pullataikina

      Olet lihonut kuin pullataikina. Et ole yhtä kaunis kuin aikaisemmin. Oletko ryyppäämässä käynnyt joka ilta?
      Ikävä
      38
      568
    9. Toivotko jotain tapahtuvan

      Että saisit kaivattusi vaimoksesi?
      Ikävä
      52
      536
    10. Et siis halua

      enää nähdä minua? Lupaan sitten pysyä pois. Ja jos vahingossa satutaan samaan paikkaan voit uskoa että en sitä tahallani
      Ikävä
      47
      520
    Aihe