TILAVA YKSIÖ LAHTI KESKUSTA Vesijärvenkatu 18 15110 Lahti
Iso 41 m2 alkovillinen yksiö Lahden ydinkeskustassa
1H Keittiö Alkovi parisängylle Kylpyhuone Ranskalainen parveke 41 m2, sijaitsee Lahden kaupungin keskeisimmällä paikalla Aleksanterinkadun ja Vesijärvenkadun risteyksessä keskellä kaupallista ydinkeskustaa.
Kadun toisella puolella TRIO Kauppakeskus ja samassa korttelissa SOKOS tavaratalo. Uusi Matkakeskus muutaman minuutin kävelymatkan päässä.
Eteisessä runsaasti kaappitilaa ja erillinen siivouskomero.
Kylpyhuoneeseen mahtuu oma 41 cm leveä pyykinpesukone.
Keittiöstä avautuu lasillinen parvekeovi ranskalaiselle parvekkeelle.
Alkovi on tilava, jonne mahtuu tuplavuode ja yöpöytä.
Vuokra 590€, vesi 20€, sähkö oman mittarin mukaan.
2 kk vuokravakuus, luottotiedot kunnossa ja irtisanomisaika alkaa 1 v kuluttua.
Talossa on juuri tehty julkisivuremontti, minkä yhteydessä on tehty uusi parveke, uusi lasillinen kääntyvä parvekeovi keittiöön ja uudet lämpöikkunat sälehkaihtimilla varustettuna ja säädettävillä raitisilma tuuletusritilöillä.
Asunto vapautuu helmikuun 2019 lopussa tai sopimuksen mukaan.
Tämä täytyy nähdä!
Soita ja kysy lisää!
Tiedustelut ja näyttö Seppo Miettinen Puh. 0400-284649
Luotettavaa omien asuntojen asuntonvuokrausta jo vuodesta 1972 mm Lahdessa, Helsingissä, Tampereella, Seinäjoella ja Alavudella.
ISO ALKOVILLINEN YKSIÖ LAHDEN YDINKESKUSTASSA
TilavaYksiöLahtiKeskusta
0
73
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista997690- 1055532
- 2664748
- 494703
- 713441
- 502778
- 582467
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222418Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292382- 412254