Olet niin söpö ja..

Hot sun puvussas. Arvaa haluaisinko..
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Minkälaisessa puvussa?

Äänestä
  • Musta takki ainakin, ei mikään pummi :)

    Äänestä

Pukumiehet ovat aina komeita koosta riippumatta. Jos vertaa yli 150 kiloista tai alle 50 kiloista keskenään, niin yhä pitää hieraista nenää.

Äänestä
  • Pukumiehellä pitää olla koska mukana. Se näyttää aidommalta kun on pölyinen nenä ja kravatti olan yli.

    Äänestä

  • vetää kokaa. Bisnemanni, Bisnemanni.

    Äänestä

Helsingin reisimies

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vaalea_nainen kirjoitti:

Hot sun puvussas. Arvaa haluaisinko..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu