M- miehelle. <3
En ole vieläkään unohtanut.
Olet se.....
<3
https://m.youtube.com/watch?v=KE5GGMhmo-M
Ystävänpäivää
22
116
Vastaukset
- MinäköSe.Oon
Ämmä- mies kuittaa.
- eräs_m
S naiselle myös hyvää ystävänpäivää.
- Samoin
- Masasiivoja64
Miä kans kiitän en miäkää ole erästä unohtanut pidän hånet sydämesäni
- suunnatonvetovoima
Jos olet T nainen, niin en ole unohtanut sinua (häntä)minäkään. Ei hän mielestäni mihinkään haihdu, niin voimakasta se tunne oli.
- enuskaltanuT
Ehkä ei tarvitse haihduttaa, aika sen pikku hiljaa tekee. En minäkään m-miestä, mutta siitä ei käytännössä tullut mitään.
- Suunnatonvetovoima
Kyllä minä haluisin tavata tämän T naisen vaikka kahvittelun merkeissä. Ei se tunne haihdu koskaan, olen siitä ihan varma. Tulen aina häntä kaipaamaan. Se oli jotain ainutlaatuista jota en ymmärrä vieläkään mitä se tunne oli. Niin en ymmärrä miksi se ei onnistunut meidän osalta. Jäi vain suuria kysymysmerkkejä.
- jos.olit.varattu
Ehkä sun pitää kysyä suoraan tältä t-naiselta: miksi siitä ei sinun mielestäsi tullut mitään?
- Suttiedetään
Mitäs mokasit.
- SinulleNainenKerron
Toivotaan että risteyksemme joskus kohtaavat, en itse voi vaikuttaa siihen mitä sinä teet tai ajattelet. Voin vain toivoa tapaamista.
- Juha.tapionlaulut
Mun mielestä on tosi turhaa yrittää yhteyttä kaivattuunsa tätä kautta.
Ihan rectumista sellainen.
Minä yritin aikani etsiä yhteyttä häneen.
Numerotiedustelut, läheiset ihmiset.
Tori. fi yhteydet.
Tosi perseestä kaikki tuo.
Laitanpa nyt kaiken tuon jälkeen tämän tänne ystävänpäivän iltana.... Yhteyden saa mutta...
- Hymyiillään_kun_nähdään
Hyvää ystävänpäivää ja mukavaa perjantain alkua sinulla. :)
T:M-mies- ffffffffffffakta
Ystävänpäivä oli eilen.
- ainakintäällä
Kirjoittamalla itselleen saa mieleisensä vastaukset
- anonyymi_huomaajs
Ihan saman huomasin. Miksi toimit näin?
- pyh
Mahtaa olla sinun tapasi.
- tunnistetaan
anonyymi_huomaajs kirjoitti:
Ihan saman huomasin. Miksi toimit näin?
Eiköhän tuo ole aapeen ongelma ja tapa tuhatnikkeillä täällä.
- kaikenlaisiajuttujakin
Niin oikeasti tuollaisetkin asiat kuten joku sotilasvallankaappaus, ihan hyvä on tietää että tuollaisia on ja tapahtuu maailmassa jatkuvasti.
Isälle soittelin että ajatteleeko lähteä laskettelemaan mäkeen suksillaan ja viettämään päivääkin samalla jonnekin: sanoi että joo sukset ovat kunnossa mutta en taida nyt lähteä.
- Isäntä sanoi kyllä että tiedän tuollaiset freestyle-laskijat että miten vaarallisia temppuja voi noilla olla.
- jos vaikka kaatuu ja kuten joku aika söpö, olikohan englantilainen... törmää ja lyö pään vielä suoja-aitaan ikävän näköisesti.- vitunhullu
Sinunkin sekopäiset viestit ovat kyllä palstan tuhlausta näissä ei ole mitään järkeä taidat olla joku helvetin aitoriitta tai eimiaap.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1283756Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va151727Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos161566Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt2991419Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu181396Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi361306Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16974Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy73963Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä127934Mitä tapahtuisi....
Meidän välillä jos törmäisimme yöelämässä ilman häiriötekijöitä ja olisimme hieman huppelissa? Päättyisikö ilta kenties60839
